Gwiazdy kochają Ray-Bany

okulary Ray-Ban

Ray-Ban to jedna z najbardziej znanych marek okularów na świecie. Okulary tej marki nosili amerykańscy piloci wojskowi, Audrey Hepburn w „Śniadaniu u Tiffany’ego”, Tom Cruise w „Top Gunie” czy słynni Blues Brothers. Dziś modele Wayferer, Aviator czy Clubmaster mają status kultowych. Cieszymy się, że po przerwie okulary Ray-Ban powróciły do oferty ANSWEAR.com!

Wyjątkowa stylistyka i niezmiennie wysoka jakość dały marce pozycję absolutnego lidera i sprawiły, że uwielbiają ją miłośnicy dobrego stylu na całym świecie. Ray-Ban ma swoich wiernych fanów także wśród gwiazd kina, muzyki i świata mody. Kto ze znanych i lubianych wybiera okulary marki? Przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć. Zobaczcie!

Czytaj dalej Gwiazdy kochają Ray-Bany

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear