The Colour Blue – kolekcja damska Wrangler

Joanna K. - ANSWEAR.com - 11/02/14


Damska kolekcja Wrangler zyskała uznanie ze względu na piękne kolory. Kolekcja wiosna/lato 2014 opiera się na jednej barwie – niebieskiej – w rozmaitych odcieniach.
Na czele tych nietuzinkowych odcieni znajduje się indygo, czyli tradycyjny kolor dżinsu. Odcienie przechodzą od granatu do turkusu. Electric blue, ciemny indygo oraz jasne, blade tony łączą się ze sobą, by można było tworzyć ciekawe zestawy.

W tym sezonie najbardziej imponującym elementem jest nadruk przedstawiający błękitne niebo i puszyste chmurki na całej powierzchni modelu Courtney z dopasowaną nogawką i niskim stanem. Oto linia dżinsów Sunny Skin z kolekcji Wrangler Denim Spa, nasączonych substancjami nawilżającymi. Całości dopełniają jasnoniebieski efekt sprania, orzeźwiający odcień morskiej toni i – dla dodania odrobiny kontrastu – zmysłowa biel.
Wrangler przedstawia ekskluzywny niebieski żakardowy dżins. Ten niebieski kamuflaż, z którego wyłaniają się motywy w stylu Dzikiego Zachodu, ożywia dżinsy Corynn z klasycznym stanem i dopasowaną nogawką, w których zastosowano także wykończenie Denim Spa z dodatkiem formuły Olive Extract z wyciągiem z oliwek. Tkanina żakardowa odświeżyła również wygląd kurtki dżinsowej w stylu Dzikiego Zachodu.
Corynn, jedne z najseksowniejszych dżinsów Wranglera, są dostępne w wielu nowych intensywnych odcieniach niebieskiego – od fioletowego do błękitnego – oraz z wyraźnymi efektami sprania. Wąskie dżinsy Molly z niskim stanem są natomiast oferowane jako lekkie chinosy w kolorze niebieskim (bądź kontrastującym zielonym lub cielistym). Niebieski motyw pojawia się ponadto w koszulkach, letnich swetrach o luźnym splocie i wodoodpornej parce na lato.

Zobacz więcej produktów marki Wrangler

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear