Timex – nowa marka w ANSWEAR.com!

Izabela C. - 27/01/17

Timex to amerykańska marka, która słynie z ponadczasowego stylu.

Założona w 1854 roku, ustanowiła tradycję tworzenia innowacyjnych zegarków wysokiej jakości, które odpowiadają potrzebom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zegarki Timex są na rynku od ponad 160 lat, a obecna oferta łączy wysokiej klasy włoskie wzornictwo z niezawodnością niemieckiej inżynierii. Dzięki zróżnicowanej linii zegarków Timex to styl dla każdego! Chcesz śledzić okrążenia lub potrzebujesz pomiaru prędkości? W ofercie marki znajdziesz zegarki dla aktywnych, zorientowanych na sport osób. Szukasz wytrzymałego zegarka odpornego na wstrząsy, który może nadążyć za Twoim stylem życia? Postaw na wytrzymały model w sam raz dla poszukiwaczy przygód. Wśród propozycji marki znajdziesz też stylowe zegarki idealne dla fashionistek!

Sprawdź najmodniejsze modele zegarków Timex w ANSWEAR.com>>

 1. zegarek z chronografem 2. klasyczny zegarek na skórzanym pasku 3. elektroniczny zegarek z linii Expedition 4. zegarek z chronografem

 1. zegarek z grafitowym paskiem 2. zegarek na kolorowym pasku 3. zegarek na białym pasku 4. zegarek na brązowym pasku

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear