TOP 10: BLUZA Z NADRUKIEM

Barbara R. - 17/03/15

bl

Budzisz się. Jest poniedziałek. Automatycznie wprowadza Cię to w raczej nieciekawy nastrój. Jak go poprawić? Perswazją! Bluza z odpowiednim napisem przekona Cię, że każdy dzień może być dobry. Rajskie poranki gwarantowane!

Oto 10 modeli bluz, które poprawią Ci nastrój, podniosą samoocenę, bądź zmotywują do działania! Will you play the game?

1> bluza Only

2> bluza Answear

3> bluza Mango

4> bluza Junarose

5> bluza Mango

6> bluza Medicine

7> bluza Review

8> bluza Only

9> bluza Guess Jeans

10> bluza Maison Scotch

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear