TOP 10: skórzane kurtki

Barbara R. - 28/02/15

Bez-nazwy-1

W jednej z piosenek grupy Joyce Manor, wokalista śpiewa: „In your new leather jacket, you’re somebody else”. I rzeczywiście coś w tym jest, bo nic tak nie dodaje pewności siebie i nie poprawia wyglądu pozornie zwyczajnej stylizacji, jak skórzana kurtka. Masz taką na wiosnę?

 

Skórzana ramoneska chyba nigdy nie przestanie być modna. To nie tylko niezawodne odkrycie wierzchnie na jesień i wiosnę, ale przede wszystkim stylizacyjny pewniak. Odpowiednio skrojona i zaprojektowana jest w stanie uratować nudną stylizację.

 

W tym sezonie postaw na niestandardowe kolory. Jasne odcienie mile widziane. W grę wchodzą więc naturalne barwy, takie jak chłodna biel, delikatny beż czy też słodki karmel. Jeśli jednak jesteś przywiązana do klasycznych brązowych i czarnych modeli, zaszalej z ich krojami. W zależności od upodobań oraz możliwości Twojego portfela, zdecyduj się na kurtkę ze skóry naturalnej licowej, zamszowej bądź skóry ekologicznej.

 

Tej wiosny na topie będą szczególnie skórzane total looki, które w ogóle wydają się wkradać do każdego trendu dominującego w 2015 roku. Przy takich zestawieniach możesz szaleć zarówno z kolorami, jak i fakturami.

1> kurtka Madonna

2

3> kurtka Mango

4> kurtka Marciano Guess

5> kurtka Medicine

6> kurtka New Look

7> kurtka Only

8> kurtka Review

9> kurtka Vila

10> kurtka Silvian Heach

 

 

> zobacz więcej skórzanych kurtek na ANSWEAR.com

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear