Torebka prawdę Ci powie!

Barbara R. - 15/05/14

torebeczki1

Mówi się, że damska torebka nie jest po to żeby coś w niej znaleźć, ale po to żeby było w niej wszystko. Dla mężczyzn jest ona synonimem czarnej dziury, która pochłania każdą rzecz, która się w niej się znajdzie. Czy jest to prawdą – na pewno zależy od właścicielek, no i zdecydowanie od torebki!

Podobno torebka wiele mówi o kobiecie  – warto więc zastanowić się nad wyborem takiej – która będzie odpowiadać nie tylko naszemu stylowi życia, ale i charakterowi. Torebki nosimy na co dzień, w czasie podróży czy też na specjalne okazje. Wybieramy je w zależności od okoliczności. Warto więc zaopatrzyć się w kilka modeli, które zmienia się w zależności od sytuacji.

TORBA –PODRÓŻNICZKA

IMG_0065

Na zdjęciu: torebka Goshico, portfel Pieces, lakier Essie, aparat Lomography, przewodnik Tashen’s Berlin

Nie ważne z jakiego materiału jest wykonana – ważne, żeby nie była ciężka i by pomieściła jak najwięcej przydatnych rzeczy takich jak: przewodniki, aparat fotograficzny, portfel itp. Musi, więc być przede wszystkim pakowna i funkcjonalna. Dla osób, które cenią sobie minimalizm, ciekawe oferty przygotowały takie marki jak: Mango, Gino Rossi czy Medicine. Z kolei te panie, które lubią wyróżniać się z tłumu powinny przejrzeć ofertę marki Goshico, słynącej z oryginalnego designu. Cieszy się ona również dużym zainteresowaniem wśród gwiazd i blogerek.

NIE Z TEJ PAKI – PLECAKI

plecak

Na zdjęciu: torebka typu worek Mango, puder L’Oréal Paris, podkład L’Oréal Paris, błyszczyk Maybelline, lakier do paznokci Maybelline, okulary Westwood Eyewear, futerał Happy Plugs

Bardzo modną alternatywą dla torebek stały się obecnie plecaki i torebki typu worki. Są one bardziej komfortowe i mniej obciążające nasz kręgosłup. Kiedyś nierozerwalnie łączone z modą szkolną – dziś z bieżącymi trendami. Obecnie hitem stały się plecaki ze skóry lub ze skórzanymi elementami, które już nie kojarzą się tak bardzo ze sportowym stylem, a bardziej z wyrafinowaniem i streetwearem. Mi-pac to z kolei opcja dla osób ceniących przede wszystkim wygodę i efektowny print.

SASZETKA DLA BAŁAGANIARY

saszetka

Na zdjęciu: saszetka Medicine, tusz L’Oréal Paris, cienie do powiek L’Oréal Paris, okulary Komono

Idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które notorycznie mają problem z utrzymaniem porządku w swojej torebce może okazać się saszetka. Ze względu na swoją pojemność zmieści ona tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Mimo to jest ona bardzo funkcjonalna ze względu na kieszonki, w których spokojnie zmieszczą się klucze, dokumenty czy pieniądze. Dodatkowo jest to idealna opcja na imprezę, gdyż w przeciwieństwie do torebek, saszetki absolutnie nie przeszkadzają w szaleństwach na parkiecie.

> Zobacz torebki na ANSWEAR.com!

>Więcej plecaków na ANSWEAR.com!

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear