under armour

Trening z Under Armour – poznaj kolekcję VANISH

Justyna M. - 08/04/19

Wyciskasz siódme poty na siłowni? Zobacz, co zrobić, aby Twój trening stał się przyjemny i komfortowy – poznaj kolekcję VANISH Under Armour!

Każdy, kto ciężko trenuje na siłowni, wie, jak ważne są odpowiednie sportowe ubrania. Takie, które nie krępują ruchów, są wygodne, przyjemne w dotyku, a przy tym absorbują nadmiar potu i sprawiają, że podczas wysiłku dodatkowo się nie przegrzewasz. Ubrania, w których wskoczysz zarówno na bieżnię, będziesz podnosić ciężary, trenować boks, cross fit czy ćwiczyć z kettlebellsem. Marzenie? Niekoniecznie – kolekcja VANISH od Under Armour spełni wszystkie Twoje sportowe wymagania. Ubrania powstały z myślą o osobach ambitnych, pewnych siebie, zdeterminowanych i cały czas podejmujących nowe wyzwania.

sport under armour

Kolekcja Vanish, z którą znikają problemy

Kolekcja Vanish znaczy „zniknąć” i taka właśnie jest – wraz z propozycjami od Under Armour znikają problemy z nadmiernym potem, skrępowaniem ruchów, otarciami i brakiem komfortu. Ubrania sportowego brandu charakteryzują się oryginalnym, nowoczesnych designem, który podkreśla indywidualizm i siłę. Zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci osiągać jak najlepsze wyniki i skupiać się tylko na obranym sobie celu. Najwyższej jakości tkaniny sprawiają, że kolekcja jest niezwykle lekka i szybkoschnąca, więc możesz już pożegnać się z wilgotnymi, nieprzyjemnymi ubraniami. Laserowe cięcia i elastyczne włókna zapewniają doskonałe dopasowanie do Twojej sylwetki. Lekka, ergonomiczna, szybkoschnąca i komfortowa – właśnie taka jest kolekcja Vanish, która na nowo odkrywa piękno sportu. Chcesz je odkryć razem z nami?

kolekcja under armour

Wygraj zestaw treningowych ubrań od Under Armour – weź udział w konkursie >>>

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Takiej kolekcji jeszcze nie było! Gigi Hadid x Reebok >>>

Trend alert: Urban Running >>>

3 modowe powody, dla których zapragniesz uprawiać sport >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear