Trzymaj formę z marką Asics

Barbara R. - 05/12/14

asics7

Nie daj się zimie i nadal trzymaj formę! Pomoże Ci w tym marka Asics, która ubierze Cię dosłownie od stóp do głów, tak że jedynym Twoim zmartwieniem będzie tylko odpowiednie wykonywanie ćwiczeń!

asic4_edytowany-1

asics2

Produkty, które oferuje marka Asics to nie tylko ładne, kolorowe ubrania posiadające ciekawy design, ale przede wszystkim  znakomita oferta dla osób, które czynnie uprawiają sport i szukają specjalistycznych produktów. Asics ma ich aż nadmiar! Jest więc coś nie tylko dla tych, którzy aktywnie ćwiczą na siłowni, ale też dla osób, które mają zamiar uprawiać sporty, mimo trudnych warunków atmosferycznych, np. biegać w zimie. Jak ubrania tej marki mogą pomóc?

asics

asic3_edytowany-1

Przede wszystkim w ofercie marki znajdują się ubrania, które kontrolują temperaturę ciała w czasie uprawiania sportu, odprowadzają wilgoć oraz wypływają na odpowiednią cyrkulację powietrza. To dla Ciebie za mało? Nie ma sprawy – Asics proponuje również odzież, która wspiera mięśnie nóg, kręgosłupa i pleców, a także pomaga w utrzymywaniu odpowiedniej postawy podczas biegu. Marka oferuje również produkty wyprodukowane specjalnie pod konkretne sporty. To samo tyczy się obuwia, które dzięki swoim właściwościom świetnie sprawdza się zarówno u biegaczy ze stopą neutralną, pronającą, bądź supinającą.

asics5

asics7

Produkty tej marki to opcja nie tylko dla doświadczonych sportowców, ale także dla początkujących wielbicieli dbania o kondycję fizyczną. Przekonuje Cię oferta marki?

> zobacz produkty marki ASICS

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear