catch the moment

Uczestnicy konkursu Catch The Moment dzielą się z nami swoimi guilty pleasure

Izabela C. - 11/06/20

Kolejny etap międzynarodowego konkursu Catch The Moment dobiegł końca. W maju prosiliśmy Was o podzielenie się Waszymi guilty pleasure. W efekcie otrzymaliśmy mnóstwo inspirujących zdjęć – poznajcie zwycięzców miesiąca oraz zobaczcie najciekawsze fotografie ze wszystkich krajów!

Guilty Pleasure nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie – poprawia nastrój i pozwala na chwilę oderwać się od codzienności, zwłaszcza w obliczu sytucaji, jaka w tym roku dotknęła cały świat. Śledzenie losów bohaterów telenoweli, czekoladowe ciastko, taniec w rytm popularnej piosenki pop… Rozrywek może być wiele, a każda z nich może nieść ze sobą ogrom radości, spełnienia i przede wszystkim niewymuszonej, czystej przyjemności. Dlatego w maju cieszymyliśmy się życiem i do woli korzystastaliśmy z drobnych, niewinnych rozrywek. Okazało się, że sposobów na guilty pleasure może być mnóstwo. Przed Wami najciekawsze z nich!

Zwycięzca miesiąca

Uczestnicy konkursu pokazali nam, co ich bawi, wzrusza i niesie przyjemność. Serce jurorów polskiej edycji konkursu skradła fotografia prezentująca wspólny seans Króla Lwa, która zdobyła nagrodę miesiąca. Cóż, ta bajka dla wielu z nas wiąże się z ogromnym sentymentem i od razu przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Autorce serdecznie gratulujemy!

Najciekawsze zdjęcia maja

Guilty pleasure nie zna granic! W każdym z krajów, w których rozgrywa się konkurs, momentów szczęścia i czystej przyjemności może być wiele. Piknik na łące, beztroskie wylegiwanie się w trawie, czerpanie przyjemności z podróży dużych i małych, wspólne przygotowanie słodkosci czy chwile poświęcone własnemu hobbby. Przed Wami migawki minionego miesiąca.


To jeszcze nie koniec konkursu #Catch The Moment! Dołącz do czerwcowego etapu i zgarnij walizkę pełną ubrań na lato!


Jak obudzić w sobie dziecko? Ubrania i dodatki, które przypomną Ci dzieciństwo >>>

Najmodniejsze torebki na lato 2020>>>

Denim na lato – oto modne elementy, na które musisz zwrócić uwagę >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear