under armour rush

Under Armour RUSH – najbardziej innowacyjna kolekcja właśnie ma swoją premierę!

Justyna M. - 11/04/19

Tak rewolucyjnej technologii jeszcze nie było! Zobacz nową kolekcję Under Armour RUSH i poznaj jej niezwykłe właściwości.

 Under Armour RUSH to najważniejsza, najbardziej rewolucyjna technologia ostatniej dekady opracowana przy udziale naukowców z myślą o zwiększeniu wydajności sportowców. UA RUSH to linia treningowej odzieży, wyprodukowana przy wykorzystaniu innowacyjnego materiału, wspartego wyjątkową technologią  minerałów, która odbija wykorzystywaną energię i zapewnia jeszcze wyższą wydajność w trakcie aktywności sportowej.

under armour

UA rozumie, że zadaniem sportowców jest stały rozwój i ciągłe dążenie do doskonałości i przesuwania granic celem osiągania najlepszych rezultatów. RUSH został opracowany z myślą o tych dla których bycie dobrym jest już niewystarczające. Dla tych, którzy marzą o tym, aby być wybitnym!

Under Armour RUSH

Kampania RUSH opowiada o sportowcach, którzy chcą odnaleźć dodatkowy 1% energii, siły. Ten 1% dzieli ich od bycia doskonałym i osiągnięcia tego, co do tej pory było poza ich możliwościami.

under armour nowa kolekcja

Sportowcy zaangażowani w kampanię UA RUSH to elita świata sportu. Anthony Joshua – wielokrotny mistrz świata wagi ciężkiej. Stephen Curry – trzykrotny mistrz NBA i dwukrotny MVP ligi w sezonach 2014/2015 i 2015/2016. Kelley O’Ohara – mistrzyni świata w piłce nożnej kobiet.

under arrmour under armour kampania

under armour nowa kolekcja

JAK DZIAŁA TECHNOLOGIA RUSH?

W trakcie wysiłku ciało emituje ciepło. Specjalne włókna zawarte w odzieży UA RUSH absorbują to ciepło i magazynują wytworzoną dzięki niemu energię. Technologia odbija tę energię i wysyła ją z powrotem w stronę ciała – do tkanek oraz mięśni. Wpływa to na udowodnioną przez naukowców poprawę siły i wytrzymałości. Nieosiągalne teraz znalazło się w zasięgu ręki dzięki UA RUSH.

under armour kolekcja rush under armour technologia rush

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Takiej kolekcji jeszcze nie było! Gigi Hadid x Reebok >>>

Trend alert: Urban Running >>>

3 modowe powody, dla których zapragniesz uprawiać sport >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear