vanish kolekcja

VANISH – poznaj nową kolekcję Under Armour!

Justyna M. - 26/10/18

Nawet w chłodne dni planujesz być aktywna fizycznie? Zobacz sportową propozycje Under Armour i sprawdź, czym zaskoczy Cię kolekcja VANISH

Under Armour powraca z nową, wyjątkową propozycją dla wszystkich aktywnych osób. Sportowa kolekcja VANISH to propozycja dla wszystkich kobiet, które uwielbiają aktywność fizyczną, a na treningu dają z siebie wszystko.

VANISH, czyli kolekcja Under Armour 

under armour kolekcja

under armour

Jesienno-zimowa kolekcja VANISH przeznaczona jest dla kobiet odważnych i ambitnych, pełnych determinacji, które nie boją się żadnych wyzwań. Ubrania z metką Under Armour o oryginalnych fasonach podkreślą indywidualizm i wyjątkowość kobiety, która będzie je nosić. Produkty z kolekcji VANISH jednocześnie dodają siły i świetnie modelują sylwetkę. Kolekcja wyróżnia się funkcjonalną estetyką, perfekcyjnie dobranymi kolorami oraz odważnymi metalicznymi akcentami. Laserowa cięcia, panele meshowe, perforacja oraz elastyczne materiały najwyższej jakości gwarantują komfort, doskonałą wentylację oraz wygodę podczas treningu.

vanish under armour

Zobacz kolekcję VANISH na answear.com:

1.Top, Under Armour 2.Top, Under Armour 3.Biustonosz, Under Armour 4.Legginsy, Under Armour

Zobacz więcej propozycji od Under Armour >>>

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

5 płaszczy i kurtek, które zawojują jesień >>>

Rozpocznij jesień w dobrym stylu! >>>

Trend alert: Urban Running >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear