W PORCIE Z MARKĄ SCOTCH & SODA

Barbara R. - 22/09/15

Scotch-&-Soda-kampania

Ahoj przygodo! Marka Scotch & Soda zaprasza na wodną wyprawę! Portowe klimaty, piękne, lekko zardzewiałe łodzie pachnące solą morską, klimatyczne kajuty i przede wszystkim stylowe ubrania – to wszystko znajdziecie w nowej kampanii marki na jesień-zimę 2015/16.

Sesja, w której dominują granatowe zestawy z dżinsem oraz mocne, przykuwające uwagę akcesoria przypomina swoim klimatem film „Ondine” z Colinem Farrellem w roli rybaka, któremu los zsyła na swojej drodze syrenę. W tym sezonie styl prezentowany przez głównego bohatera jest zdecydowanie na topie. Kobiety mogą wybrać czy wolą przeistoczyć się w chłopczycę w pikowanych kurtkach i wytartych dżinsach, czy raczej we współczesną syrenę.

Nowa sesja marki Scotch & Soda to ukłon w stronę morskich klimatów. Znajdziemy więc dużo naturalnych, ciemnych kolorów, które bardzo wpisują się w morski klimat. Marka stawia na nonszalancję oraz warstwowe stylizacje, które świetnie sprawdzają się w chłodniejszym sezonie. Mamy więc masę dodatków typu ogromne, nieco militarne plecaki worki, czapki w soczystych kolorach oraz kaszkiety, stylistyką odwołujące się do czapki kapitana. Do tego wszystkiego ciepłe, pikowane kurtki, oversize’owe swetry i koszule oraz paski.

Widzisz już coś dla siebie?

 

W PORCIE Z MARKA SCOTCH & SODA

kampania-jesien_zima2015-scotch&soda

Scotch

Scotch&Soda-campaign

scotch-&-soda-kampania-strips

 

kampania-jesien-2015-scotch-&-soda

 

jesien-zima-kampania-scotch-&-Soda

Scotch&Soda

kampania-scotch-&-soda-2015

> zobacz kolekcję Scotch & Soda na jesień- zimę 2015/16

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear