W zimowe mrozy zaczytaj się w książkach Remigiusza Mroza

Justyna M. - 28/01/19

Jesteś molem książkowym? W takim razie mamy coś dla Ciebie – weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw thrillerów topowego polskiego autora!

Nie ma nic przyjemniejszego, niż w mroźny zimowy wieczór otulić się ciepłym kocem i wziąć do ręki ulubioną książkę, która pochłonie cię na długie godziny.  Emocje gwarantowane, zwłaszcza z literaturą, którą możesz wygrać w naszym konkursie.

remigiusz mróz książki

Czy znasz Remigiusza Mroza? To obecnie jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy – jego kryminały, powieści historyczne czy thrillery psychologiczne zajmują miejsca na półkach z bestsellerami. Z kolei w telewizji triumfy święci serial Chyłka – Zaginięcie, czyli ekranizacja jednego z kryminałów pisarza. Wkrótce kolejnym hitem stanie się powieść „Nieodgadniona” będąca kontynuacją książki „Nieodnaleziona”. Masz ochotę ją przeczytać? A może chcesz się dopiero zapoznać z cyklem powieści? Masz szansę zrealizować oba marzenia! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie, a być może cykl Remigiusza Mroza trafi właśnie do ciebie!

remigiusz mróz konkurs

Oto, co musisz zrobić:

– wejdź na konkursowy post na naszym profilu na FB

–  stwórz moodboard lub opisz, jak wyobrażasz sobie stylizację ulubionej bohaterki lub bohatera książek Remigiusza Mroza, swoją odpowiedź zamieść w komentarzu –  masz czas do 3 lutego 2019 r.

– autorzy 5 najlepszych odpowiedzi otrzymają zestaw książek: „Nieodnaleziona” i „Nieodgadniona”

A dla wszystkich fanów twórczości Remigiusza Mroza mamy niespodziankę! W paczce z zamówieniem z answear.com znajdziesz fragmenty najnowszej powieści pisarza. Nie trać czasu – akcja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Orient Express – wybierz się w stylową podróż z najnowszą kolekcją ANSWEAR >>>

Zostań królową balu! Trendy na studniówkę 2019! >>>

Nowa kolaboracja Fila, która Cię zaskoczy! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear