Walentynki spędzają ci sen z powiek?

Answear Blog - 10/02/11

Opaska na oczy Pussy DeluxeWalentynki spędzają ci sen z powiek. Dziwnym trafem do galerii handlowej masz nie po drodze. 120 cm czerwonego kwiatka z holenderskiej zamrażarki przyprawia cię o palpitację. Serduszka z czekolady – kupiłeś… i zjadłeś. Koledzy nie pomogą, bo sami są w kropce. Najchętniej kupiłbyś nową grę na PS i został w domu. Maskotki są infantylne. W kinie miejsca zostały już tylko na skraju pierwszego rzędu? Answear.com sprawi, że walentynki staną się świętem miłości, a nie problemem!

Zegarki, kosmetyczki… upominki jak najbardziej potrzebne każdej kobiecie i jak najbardziej nie walentynkowe. „Bądź punktualna kochanie i posprzątaj w końcu w torebce.” Czy na pewno taki komunikat chcemy przekazać wybrance serca w tym wyjątkowym dniu? Drodzy Panowie – zdecydowanie odradzam. Lepiej powiedzieć ukochanej – „bądź dla mnie piękna!” Zabawny podarunek w postaci opaski na oczy marki Pussy de Luxe ucieszy każdą przedstawicielkę płci pięknej. W końcu nie ma nic większej zmory niż sińce pod oczami…


Nie musisz nikogo słuchać kiedy mnie nie ma! Słuchawki – najlepszy towarzysz wielu melomanek, stały się elementem biżuterii. Nie wypada by były zwyczajne i proste. Mają zdobić. A jeśli chodzi o walory techniczne – ufam Waszej męskiej intuicji.

Słuchawki Nixon Trooper

Upominek „na poważnie”? Biżuteria. Trzeba uważać, niewielkich rozmiarów pudełeczkami nie rozbudzić zbyt wielkich nadziei wybranki (wielkość pudełka jest w końcu odwrotnie proporcjonalna do powagi zamiarów :-D), ale ciekawa biżuteria ucieszy prawie każdą panią. Oczywiście! Trzeba zrobić przegląd kuferków i szkatułek. Nie ma złota? To pewnie nie przypadek. Nie ma kolczyków? Być może uszy nie posiadają stosownego otworu, w którym można je umieścić? Nie ma bransoletek, ciężkich wisiorów, bursztynowych konstrukcji? Gwarantuję, że nie dlatego, że nasza wybranka nie wie o ich istnieniu. Kupujcie z głową. Kolor, materiał, wielkość – każdy ma swoją ulubioną (w tym wypadku nie Wasze upodobania są najważniejsze). Nic na siłę. W bogatej ofercie answear.com na pewno znajdziecie coś odpowiedniego!

Modny kolor? / Modny wzór? / Coś etnicznego?

Bransoletka Accessories Dept. Bransoletka Accessories Dept. Bransoletka Accessories Dept.

A może coś bardziej odważnego?

Naszyjnik Sarlini

Upominek zawsze trafiony? Torebka! Im więcej widzicie ich w Waszym otoczeniu, im mocniej przeładowane szafy, tym większa gwarancja, że to idealny prezent. Mała zabawna kopertówka czy wielka, gigantyczna torba oversize, do której spakowalibyście cały zestaw na squasha razem z rakietą? Torebek nigdy nie za dużo. Wybierajcie śmiało. Nawet jeśli da się ją założyć ten jeden raz w roku. Na pewno się przyda.

Modna będzie ta – chociaż to wielu Pań będzie to kontrowersyjny wybór:

Torebka YES ZEE by Essenza

Ta będzie bezpieczna i spodoba się bez względu na styl:
Torebka Kuch

Na zakupy? Albo dla wybranki młodej wiekiem (lub duchem)?
Torebka KUCH Torebka damska Kuch

Albo całkowicie bezpiecznie:
Torebka Rosie & Roses DAHLIA
Wreszcie prezent zdecydowanie najbardziej walentynowy (a przy okazji najtrudniejszy w zakupie). Bielizna. Jeśli znacie rozmiar, problem znika. Enigmatyczne 70B jest trudniejsze do rozszyfrowania niż instrukcja obsługi prostownicy – dla własnego spokoju zdecydujcie się na zestaw z koszulką. Wybór jest naprawdę spory, a osobisty, przemyślany prezent ucieszy każdą Walentynkę!

Zestaw VIVE MARIA Amour Tendr Zestaw VIVE MARIA Love Peace Zestaw VIVE MARIA VM Mistress

Szukasz odpowiedzi? Answear.com! ;)


Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear