Walentynki z answear.com i avanti24.pl – ciesz się 20% rabatem!

Answear Blog - 07/02/11

Walentynki z answear.com i avanti24.pl!Każda okazja jest doskonała by zrobić sobie prezent… Answear.com przy współpracy z Avanti24.pl zaprasza do udziału w specjalnej walentynkowej promocji!

Każdy kto w Koszyku zakupowym wpisze kod: avanti24 otrzyma rabat w wysokości -20%! Promocja dotyczy wszystkich produktów widocznych w zakładce „Akcja Walentynki – answear i Avanti24” dostępnej pod adresem sklep.avanti24.pl.

Wśród promocyjnych produktów dzięsiątki atrakcyjnych modeli konfekcji, akcesoriów i obuwia dla Pań i Panów. W końcu walentynki to nie tylko okazja do obdarowania siebie! ;)

avanti24.pl i answear.comSprawdź produkty promocyjne:
» sklep.avanti24.pl

Regulamin promocji „Avanti24” dostępny tutaj.

2 thoughts on “Walentynki z answear.com i avanti24.pl – ciesz się 20% rabatem!”

 1. Kiepsko, że te -20% nie na wszystkie produkty :(. Ale wiadomo, że jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził ;)

 2. CHyba jeszcze nie ;)

  Swoją drogą – przewidzianych jest sporo nowych kolejnych akcji specjalnych… a póki co mocno polecam zakładkę SALE! ;)

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Akcje specjalne

 • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

 • maseczki dla szpitali

  Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

 • blik

  Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear