kampania answear

WE ARE THE ANSWEAR –  poszukaj odpowiedzi w naszej nowej kampanii

Justyna M. - 03/04/19

Startujemy z nową wiosenną kampanią – rusz z nami w podróż po świecie trendów, stylów, modowych okazji i marzeń, które dopiero się spełnią. Znajdź własną, niepowtarzalną odpowiedź – bo przecież WE ARE THE ANSWEAR!

Nieważne, co lubisz robić w wolnym czasie, ile masz lat, gdzie pracujesz, jaki jest Twój styl i poglądy – jeśli tylko potrzebujesz podkreślić swoją osobowość,zrobimy to z Tobą, bo przecież WE ARE THE ANSWEAR.

Szanujemy Twoje wszystkie wybory, doceniamy Twoją oryginalność i zawsze wspieramy Cię niezależnie od tego, czy wolisz nosić trampki czy szpilki, jeansy czy garnitur, sukienkę czy spodnie…  W środku miasta, na plaży, w szczerym polu – zawsze i wszędzie jesteśmy dostępni dla Ciebie. Nie rozkazujemy, nie narzucamy, nie wpisujemy w określone schematy – tylko od Ciebie zależy, jaką odpowiedź wybierzesz.

Czy rzucisz się w wir trendów?

Czy jednak postawisz na klasykę?

Zaspokoisz głód przygody?

A może wcielisz się w poszukiwacza modnych skarbów?

Poznaj odpowiedź na swoje pytanie >>>

Nowej kampanii przyświeca hasło WE ARE THE ANSWEAR, które oznacza odpowiedź na Twoje różne potrzeby dotyczące wizerunku i stylu bycia. Jeśli potrzebujesz poprawić swój nastrój, zmienić styl, wyróżnić się w tłumie, podkreślić swoją wyjątkowość, umożliwiamy Ci to, jednocześnie zostawiając  spore pole do wyrażania własnej indywidualności. Różnorodność oferty, dostęp do aktualnych trendów, klasyki, tkaniny naturalne, ubrania i akcesoria na różne okazje – możesz wybierać co tylko zechcesz, aby jak najlepiej pokazać siebie.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy >>>

Kampanii na SS19 towarzyszy spot, którego reżyserem jest Bart Pogoda – jeden z najpopularniejszych twórców wideo w Polsce. Stylizacje użyte w spocie opracował stylista Michał Kuś – prezentują one topowe trendy tego sezonu, m.in. zwierzęcy print, kolorowe garnitury, kwiaty, inspiracje latami 80. i 90. Za realizację kampanii odpowiada agencja Warsaw Creatives.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Kobieca zapowiedź lata – SWEET&SALTY, czyli nowa kolekcja marki ANSWEAR >>>

Celebrate Yourself >>>

Limitowana kolekcja Battle of the Stylists już na answear.com! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear