#WeAreTheAnswear – konkurs trwa!

Anna Szwec - 30/11/17

Zobaczcie, jak bawią się modą uczestnicy konkursu i zainspirujcie się do stworzenia własnych stylizacji w myśl hasła „Moda testowana na ludziach”!

Codziennie pod hasztagiem #WeAreTheAnswear pojawiają się dziesiątki niebanalnych stylizacji, które udowadniają, że ubrania z asortymentu Answear sprawdzają się w każdej sytuacji. Pokazujecie nam, jak przeżywacie dzień w swoim stylu – kreatywnie testując na sobie wszelkie fasony, modele i kolory. Bardzo podoba nam się to co widzimy – i chcemy więcej! Pokolenie Answear rośnie w siłę!

             

1.@juliaadickinson 2.@lanaksy3.@karolina.banas4.@alexsedlackova
5.@gabrielakugla6.@karolina.banas7.@eeeeeegormogilnitskii8.@casualism.pl
9.@vivimeszes 10.@lafontaine.style11.@valentina_abazher12.@bravve
13.@simmbri 14.@brigantova.martina15.@mar_celina 16.@dominikakacala
17.@makilook_18.@more_or_dress 19. @baroquegoesnuts 20.@makemodel.mag
21.@valentina_abazher 22.@9miso9 23.@hedonizmwczystejpostaci
24.@natka_wariatka 25.@janesmoments 26.@kolorowa_dusza 27.more_or_dress
28.@karolajnaa28 29.@monikas444 30. @marionawarda 31. @lzr.zsolt.72
32. @zanim_odejde 33. @nadia.butkova

Przypominamy o zasadach konkursu – zrób zdjęcie lub nagraj wideo, na którym pokazujesz jak testujesz modę każdego dnia! Wybieraj spośród tysięcy produktów Answear i sprawdzaj swoje stylizacje w każdej wyjątkowej dla siebie chwili. Uruchom swoją wyobraźnię i pokaż jak bawisz się modą. Wrzuć swoją propozycję na Instagram lub Facebook nie zapominając o #WeAreTheAnswear. Zgłoszenia przyjmujemy do 30.12.2017, a szczegóły znajdziecie na stronie https://challenge.answear.com/

Nie zapominajmy o nagrodach – bo jest o co walczyć. Do wygrania kultowy Fiat 500 oraz łącznie 18 kart podarunkowych/voucherów* Dodatkowo każdy, kto prześle swoje zgłoszenie dostanie 100 zł**na answearclub.

Przyjmij wyzwanie JEMERCED i dołącz do konkursu!

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

WeAreTheAnswear – nowa strategia marki  >>

Nowa kolekcja marki Answear >>

Dołącz do programu ambasadorów Answear! >>

 

 

 

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear