WeAreTheAnswear – nowa strategia marki

Joanna K. - ANSWEAR.com - 06/12/17

ANSWEAR.com wdraża nową strategię komunikacji “We are the answear” i przedstawia jej pierwszą odsłonę: “Moda testowana na ludziach”.

We Are The Answear to sposób patrzenia na modę to społeczność ludzi, która każdego dnia testuje style i fasony na sobie. Ubrania kupujemy i nosimy z wielu powodów. Wiemy, że najważniejsza dla Was jest pewność, że wybrane produkty sprawdzą się w każdej sytuacji. Chcemy pokazać, że w asortymencie ANSWEAR.com znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowaną ofertę ubrań przetestowanych na ludziach, czyli spełniających swoją funkcję, w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy chodzi o bycie gwiazdą na imprezie, wzbudzenie zazdrości znajomych, czy zrobienie odpowiedniego wrażenia na rozmowie o pracę.

Nową komunikacją chcemy otworzyć się na klientów, których różni miejsce zamieszkania, wiek, rozmiar, czy ubrania które kupują, ale łączy ich coś więcej: to, że każdy z nich podobnie patrzy na świat, wyznaje te same wartości i przeżywa każdy dzień w swoim stylu. Wierzymy, że istnieje Pokolenie ANSWEAR: osoby, które znają swoją wartość i ciągle poszukują nowości. To właśnie do nich kierujemy naszą komunikację! Chcemy pomóc Wam w podejmowaniu codziennych modowych decyzji i testowaniu na sobie nowych rozwiązań.

Wdrażamy komunikację na wielu płaszczyznach we wszystkich 6 krajach, w których działa sklep: w Polsce, Czechach, Rumunii, na Ukrainie, Węgrzech i Słowacji. Za pomocą akcji w mediach społecznościowych zostaną w nią zaangażowani zarówno sławni influencerzy, jak i fani sklepu. Kampania TV będzie prowadzona w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, a wspierać ją będą działania w serwisach VoD i YouTube.
Zobacz naszą reklamę: https://www.youtube.com/watch?v=gDXCEN3nKts

Za część strategiczną odpowiada agencja Isobar, a za oprawę wizualną Warsaw Creatives. Sesję zdjęciową towarzyszącą pierwszej odsłonie kampanii wykonał Łukasz Ziętek.

fot. Łukasz Ziętek
WeAreTheAnswear

 

fot. Łukasz Ziętek
WeAreTheAnswear

 

weartheanswear
WaAreTheAnswear

 

fot. Łukasz Ziętek
WeAreTheAnswear

 

WeAretheanswear

 

WeAreTheAnswear

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear