WIELKI POWRÓT: KOSZULKA POLO

Barbara R.
|
26 sierpnia 2015
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Polo top> top U.S. Polo

Koszulka polo ma długą historię i długą listę fanów. Szczególnie kochają ją sportowcy, lubujący się w takich dyscyplinach jak tenis, golf czy żagle. Jednak już od dawna polo kojarzy się nie tylko z wysiłkiem fizycznym, ale także elegancją i dobrym smakiem.

W odpowiednich zestawieniach oraz ciekawie dobranej kolorystyce, ten element ubioru nabiera świeżości. Udowadniają to nie tylko projektanci, ale także gwiazdy, takie jak Victoria Beckham czy Alexa Chung.

Koszulka polo, rozpowszechniona i wypromowana przez Rene Lacoste, stała się synonimem klasy i stylu. Już sam klasyczny krój z krótkim rękawkiem, kołnierzykiem oraz charakterystycznym, zapinanym na guziki dekoltem, kojarzy się z czymś elitarnym. Ta hermetyczność i ekskluzywność, kojarząca się z tenisem czy golfem, podkręcana jest także przez uniwersytety, a właściwie przez studentów. Działające na wielu uczelniach elitarne kluby chętnie wybierają właśnie ten fason.

Czy polo musi się jednak kojarzyć tylko z oficjalnym dress codem? Mistrzynią alternatywnych stylizacji z polo była Amy Winehouse, która bezbłędnie zestawiała ten fason z rockowymi elementami, tworząc zbuntowany, punkowy look. W zależności od kolorystyki i dodatków można więc tworzyć nowoczesne, ciekawe stylizacje, niekoniecznie do pracy, na biznesowe spotkania czy też niedzielne obiady u rodziny.

Nie mniej jednak w związku z dużą popularnością geek style, czyli tzw. “stylu kujońskiego”, koszulki z kołnierzykiem wracają! I na pewno warto mieć choć jedną w swojej szafie.

Polówki
koszulki polo

Napapijri> top Napapijri

polo koszulka> top Tommy Hilfiger

T-shirt polo> top U. S. Polo

topy polo> top U.S. Polo

napapijri 289> top Napapijri

Tommy Hilfiger 249.90> top Tommy Hilfiger

U.S Polo 269,90> top U. S. Polo

U.S Polo 319> top U.S. Polo

Tommy Hilfiger 179.90> top Tommy Hilfiger

U.S Polo 299.90> top U.S. Polo

US Polo 299,90> top U.S. Polo

USPolo 319.00> top U.S. Polo

U.S POLO299.90> top U.S. Polo

Atlantic 39.90> top Atlantic