Wild Hearts – nowa kolekcja Femi Stories

Anna Szwec - 28/03/18

Tęsknicie za latem? Na pewno zakochacie się w najnowszej kolekcji Femi Stories!

Wild Heart to dzikość serca i energia, która przeradza się w printy – intensywne motywy zwierzęce, printy roślinne oraz boho. Kolekcja to 7 kapsuł, 7 historii dziewczyny Femi. Już wkrótce nadejdzie czas, aby opowiedzieć jedną z nich. Ty wybierz którą.” – tak brzmi opis kampanii.

Kolekcja inspirowana sztuką podróży to nie tylko kolorowe i energetyczne ubrania casualowe; sukienki, t-shirty z printem, bluzy, koszule i szorty, ale również kobiece wersje strojów do surfingu, odzieży sportowej i seria akcesoriów, które napawają pozytywną energią od pierwszego wejrzenia.

Wild Heart to kolekcja dla niezależnych kobiet, które lubią być aktywne, czerpią z życia pełnymi garściami i z pasją podążają za swoim celem.

Zobaczcie zdjęcia kampanii wizerunkowej, która odbyła się w słonecznym Maroko!

  

Sprawdźcie ofertę Femi Stories w answear.com -> Femi Stories

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Wild Nature – nowa kolekcja marki Answear>>

Trend Alert: Logomania>>

8 zasad stylowej paryżanki>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear