WISZĄCE OGRODY: KWIECISTY TREND

Barbara R. - 03/04/15

kfi

Jednym z 7-miu cudów świata były Wiszące Ogrody Semiramidy. Tej wiosny sama przeistocz się w taki cud i zdecyduj się na wiszące ogrody na swoich ubraniach. Kwiecisty trend powraca!

Ubrania w kwiaty wcale nie muszą kojarzyć się z romantycznymi stylizacjami i zwiewnymi sukienkami (chociaż na ogół właśnie tak jest). W tym sezonie łączą się z bujnymi pnączami, zielonymi liśćmi czy też czernią, nadając stylizacji nieco egzotyki i tajemniczości. Świetnie komponują się też z pastelowymi oraz cukierkowymi barwami, które w odpowiednich zestawieniach nie tylko przyciągają uwagę, ale także pobudzają do działania i na pewno poprawiają humor kiedy pogoda nie dopisuje.

1> spodnie Only

2> kombinezon Pepe Jeans

3> top Femi Pleasure

4> spódnica Vila

5> kurtka Pepe Jeans

6> sukienka Medicine

7> koszula Wrangler

8> bluzka Madonna

9> top Silvian Heach

10> szorty Vila

11>szpilki Pearlz

12> sandały Tamaris

13> tenisówki Vans

14> tenisówki Pepe Jeans

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear