Wrześniowe stylizacje Rebel Look

Barbara R. - 19/09/14

rebellook_medicine_drmartens_answear (8a)

Jesienna chandra? Wręcz przeciwnie – patrząc na stylizacje Rebel Look od razu poprawia się humor. Blogerka jak zawsze pokazała klasę i zdradziła jakie rzeczy wpisała na listę wrześniowych MUST HAVE’ÓW.

rebellook_topsecret_lull_nike_primamoda (3)

rebellook_topsecret_lull_nike_primamoda (10)Więcej zdjęć na blogu Rebel Look

Rebel Look stawia na klasyki! Przede wszystkim jeansy – odpowiednio dopasowane, takie które nie tylko dobrze wyglądają, ale i świetnie się układają. Magda postawiła na jej ulubione spodnie od Calvina Kleina, które już wcześniej pojawiły się na jej blogu. Casualowa stylizacja, z mocno sportowym elementem w postaci bluzy z kolekcji Nike została w tym przypadku przełamana zamszowymi szpilkami i oversizowym płaszczem. Uwielbiamy takie połączenia!

rebellook_medicine_drmartens_answear (7a)

rl2Więcej zdjęć na blogu Rebel Look

My uwielbiamy takie połączenia, a Rebel Look – Martensy. Jak sama przyznaje, to wymarzone buty, na które zdecydowała się w końcu, po obejrzeniu sesji modowych, w których nagminnie się przewijały budząc w niej pożądanie ich posiadania. Zaspokoiwszy swoje zakupowe pragnienia Rebel Look zaspokoiła i nasze – estetyczne wymagania, dobierając masywne buty do pikowanej kurtki, która dopełniła lekko zadziornej stylizacji.

Trzeba przyznać, że sami wybralibyśmy się z Magdą na takie wrześniowe wojaże po sklepach!

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear