Wrześniowe stylizacje Rebel Look

Barbara R. - 19/09/14

rebellook_medicine_drmartens_answear (8a)

Jesienna chandra? Wręcz przeciwnie – patrząc na stylizacje Rebel Look od razu poprawia się humor. Blogerka jak zawsze pokazała klasę i zdradziła jakie rzeczy wpisała na listę wrześniowych MUST HAVE’ÓW.

rebellook_topsecret_lull_nike_primamoda (3)

rebellook_topsecret_lull_nike_primamoda (10)Więcej zdjęć na blogu Rebel Look

Rebel Look stawia na klasyki! Przede wszystkim jeansy – odpowiednio dopasowane, takie które nie tylko dobrze wyglądają, ale i świetnie się układają. Magda postawiła na jej ulubione spodnie od Calvina Kleina, które już wcześniej pojawiły się na jej blogu. Casualowa stylizacja, z mocno sportowym elementem w postaci bluzy z kolekcji Nike została w tym przypadku przełamana zamszowymi szpilkami i oversizowym płaszczem. Uwielbiamy takie połączenia!

rebellook_medicine_drmartens_answear (7a)

rl2Więcej zdjęć na blogu Rebel Look

My uwielbiamy takie połączenia, a Rebel Look – Martensy. Jak sama przyznaje, to wymarzone buty, na które zdecydowała się w końcu, po obejrzeniu sesji modowych, w których nagminnie się przewijały budząc w niej pożądanie ich posiadania. Zaspokoiwszy swoje zakupowe pragnienia Rebel Look zaspokoiła i nasze – estetyczne wymagania, dobierając masywne buty do pikowanej kurtki, która dopełniła lekko zadziornej stylizacji.

Trzeba przyznać, że sami wybralibyśmy się z Magdą na takie wrześniowe wojaże po sklepach!

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear