answear.com – wszystko gra!

Answear Blog - 30/03/11

answear.com - wszystko gra!Dla jednych to „odzieżowa symfonia”, dla innych „zgrane trendy”, dla jeszcze innych dźwięki naszej garderoby. W najnowszej kampanii Answear.com oddaliśmy głos ubraniom i dodatkom! W twojej szafie wszystko gra? A może warto zremixować zestawy. Odrobina świeżych tonów nie zaszkodzi. W końcu wiosna inspiruje a moda nie zna ograniczeń!

Poza kampanią spotową, specjalnie dla widzów Multikina Answear.com przygotował kupony rabatowe o wartości -20% na niemal 1500 produktów. Pytajcie o nie w kinowych kasach! ;)

Kino to nie wszystko – trwa dwutygodniowy konkurs w Radiu Planeta. Nagradzamy czujnych słuchaczy, którzy odgadną źródło naszych dźwięków. Poza konkursem – niespodzianka. Sprawdzajcie rozsyłane przez Planetę smsy zwrotne! Warto!

Za przygotowanie spotu odpowiadają:

Łukasz Sakiewicz (koncepcja kreatywna, reżyseria), Dominik Danilczyk (reżyseria, zdjęcia), Grzegorz Tomaszewski i Michał Maciejowski (muzyka), udźwiękowienie Studio Centrum. Głosu użyczył Jacek Rozenek. Po stronie Answear.com za przygotowanie kampanii odpowiedzialne są Justyna Dziegieć – Marketing Communications Manager i Wioletta Taratuta – Art Director. Wsparciem internetowej promocji spotu zajmuje się agencja Bluerank. W Multikinie zostanie również wykorzystana prezentacja sklepu przygotowana przez Media Ambassador. Kampania rozpoczęła się 25 marca, potrwa przez 5 tygodni!

Akcje specjalne

Czas na zmianę z TVN Style

#WeAreTheAnswear