Wyniki konkursu Instax Mini 70

Joanna B. - ANSWEAR.com - 28/01/16

Konkur Instax i ANSWEARMamy wyniki konkursu ANSWEAR.com i Instax Mini 70!

[one-half-first]Zasypaliście nas zdjęciami swoich najpiękniejszych chwil minionego roku. Śluby, oświadczyny, narodziny dzieci, skoki ze spadochronem, wycieczki do egzotycznych krajów, górskie wędrówki, pojawienie się w domu nowych zwierzaków – widać, że sporo się u Was działo :) W sumie nadesłaliście ponad 1000 zdjęć! Wybór nie był łatwy. Do kogo powędrują kolorowe aparaty Instax MINI 70?

Postanowiliśmy nagrodzić Martę, Basię i Tomasza. Marta przysłała wzruszające zdjęcie swoich dziadków. Powrót z zakupów – niby całkiem zwyczajna chwila, a z jakichś powodów patrząc na tę fotografię, mamy łzy w oczach. [/one-half-first][one-half]Basia uwieczniła przyjaciół podczas wyprawy na Fiordy. Zdjęć pięknych widoków widzieliśmy tysiące, ale to jako jedno z niewielu zapada w pamięć. Ze względu na widoczną gołym okiem… nieskrępowaną radość! ;) Wierzchołki drzew na tle wielkiej tarczy księżyca uchwycone przez Tomasza sprawiły, że też zamarzyliśmy o tym, żeby uciec z miasta i zaszyć się w miejscowości Małe Ciche. Może w najbliższy weekend?

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Zwycięzcom gratulujemy (wypatrujcie w skrzynce maila od nas), a pozostałych pocieszamy: już niedługo u nas kolejne atrakcyjne konkursy![/one-half]

konkurs Instax i ANSWEAR
Autorka: Marta
Opis: Moment, którego nie zapomnę, to wspólnie niesienie zakupów przez babcię i dziadka podczas wakacji w Wiedniu.

konkurs Instax i ANSWEAR
Autorka: Basia
Opis: Momenty szaleństwa trzeba uwieczniać, bo inaczej nikt nam nie uwierzy! Fiordy z innej perspektywy!

konkurs Instax i ANSWEAR
Autor: Tomasz
Opis: Księżyc w pełni wschodzący nad tatrzańskim lasem, w miejscowości Małe Ciche. Sierpień 2015roku. Z pewnością był to dla mnie jeden z bardziej wyjątkowych momentów i widoków ubiegłego roku.

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear