Wyniki konkursu wiosenna stylizacja

wiosenna stylizacja

Zwycięzcy konkursu „Wiosenna stylizacja”  wyłonieni! 

[one-half-first]Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem „Wiosenna stylizacja”. Jak zwykle popisaliście się niezwykłym wyczuciem stylu oraz kreatywnością. Musimy przyznać, że wybór nie był łatwy – wszystkie nadesłane prace były na bardzo wysokim poziomie. [/one-half-first]

[one-half] Poniżej przedstawiamy kilka z 20 nagrodzonych stylizacji. Zwycięzcy otrzymają od nas po jednym zestawie kosmetyków marki Tołpa lub ShinyBox. Wszyscy zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo. [/one-half]

praca konkursowa

Autorka: Agnieszka S.

Opis: Na wiosnę chciałabym ściągnąć z siebie przyciężkie ubrania i wejść w coś lżejszego. Aby tego dokonać, wybrałam niezwykle kobiecą, koronkową sukienkę w białym kolorze. Do tego dobrałam niezwykle modne sandały na grubym obcasie, płaszczyk jako okrycie wierzchnie, dużą torbę oraz kilka dodatków. To według mnie to idealny zestaw na pierwsze, nieco chłodne dni wiosny.

wiosenna stylizacja

Autorka: Agata R.

Opis: Wiosną wybieram się na krótki wypoczynek nad polskie morze. Myślę, że stylizacja à la „Dziewczyna Marynarza” będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli… pogoda dopisze ;)

stylizacja wiosenna

Autorka: Joanna Matusiak

Opis: Kobieca, wyrazista stylizacja doskonała na jeden z ciepłych, słonecznych dni zbliżającej się wiosny. Olśni każdego.

wiosenna stylizacja

Autorka: Ewa Sikora

Opis: Spring.

stylizacja

Autorka: Marzena B.

Opis: Stylizacja, którą wybrałam jest idealna na sezon wiosenny, który niedługo się rozpocznie. Pastelowe kolory świetnie wpasowują się w wiosenne trendy. Spodnie w kwiaty podkreślą kobiecość a różowy kapelusz doda całej stylizacji charakteru.