Wyniki konkursu “Wiosenny uśmiech”

Joanna K. - ANSWEAR.com
|
06 kwietnia 2016
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

uśmiech wiosna

Zwycięzcy konkursu na “Wiosenny uśmiech” wyłonieni!

[one-half-first]Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem “Wiosenny uśmiech”. Zasypaliście nas różnego rodzaju uśmiechami i tym samym udowodniliście, że co  jak co, ale uśmiech nigdy nie wyjdzie z mody. Przypominamy, że mieliście wysłać do nas zdjęcie, grafikę lub kolaż, który przedstawiałby waszą wiosenną radość. Gratulujemy kreatywności wszystkim uczestniczkom!  Jak zwykle, musimy przyznać, że wybór nie był łatwy – wszystkie nadesłane prace były na naprawdę pomysłowe i na wysokim poziomie. Poniżej, przedstawiamy 7 nagrodzonych zdjęć. [/one-half-first]

[one-half] Zdobywczyni pierwszego miejsca otrzyma od nas torebkę kultowej marki SIMPLE. Pozostali zwycięzcy dostaną jeden z 6 bonów na zakupy w sklepie COCOLITA.pl o wartości 100zł oraz jeden z bestsellerów o tematyce modowej od księgarni internetowej platon24.pl. Wszyscy zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową. Gratulujemy! [/one-half]

 

 

1 miejsce:

wiosenny uśmiech

Autorka: Kamila I.

Podpis: Answear dodaje mi radości i sprawia, że uśmiech na mej twarzy zawsze gości. Konkursy super organizujecie bo dobre książki z Platon24 kupujecie:) Pojęcie o modzie macie ponad miarę bo nikt nie pracuje u Was za karę:) Obsługa jest fachowa i wysyłka expresowa:)

Pozostali zwycięzcy:

Banan uśmiech

Autorka: Katarzyna K.

Podpis: Aby na waszej twarzy zagościł wiosenny banan zadowolenia, przesyłam wam tryskające radością życia winogrono, pełne soku i entuzjazmu jabłko,soczystą marchewkę oraz powiew zieleni i świeżości, ukryty w pietruszce! Toż to prawdziwy koktajl wiosennych emocji!

wiosenny konkurs

Autorka: Sylwia Z.

konkurs uśmiech

Autorka: Anna C.

Podpis: sezon rozpoczęty ! kolorowo rowerowo modnie z uśmiechem :)

answear konkurs

Autorka: Adriana S.

Podpis: #springedition

answear uśmiech

Autorka: Martyna J.

Podpis: Uśmiech? Rzecz konieczna! A jaka piękna i wdzięczna! Uśmiecham się w każdej sytuacji, Ale zawsze JESTEM SOBĄ! :)

wiosna konkurs

Autorka: Urszula K.

Podpis: Zdjęcie zrobione zeszłej wiosny na pierwszy rzut oka pokazuję szczerą radość,optymizm i pozytywny nastrój jaki wywołała ta przepiękna pora roku.Na zdjęciu uśmiech nie jest widoczny na ustach,lecz widać go wyraźnie w oczach,a to świadczy o prawdziwym szczęściu jakie ma się w sercu.