torby i torebki

Wyniki konkursu z Felice & Solier

Izabela C. - 22/12/16

Zadaniem uczestników było przesłanie nam odpowiedzi na pytanie: co Twoim zdaniem powinno znaleźć się w damskiej torebce? Sprawdźcie, kogo nagrodziliśmy!

Nagroda w postaci bonu na 350 zł na zakupy marki Felice wędruje do Kingi, która napisała:

Damska torebka jest niczym wszechświat, który powstał z chaosu i który nigdy się nie kończy. Kryć się więc w nim muszą tajemnicze, niczym księżyc, zakamarki na damskie sekrety; kosmetyki, które sprawiają, że kobieta zawsze jest piękna niczym Venus; pieniądze, dzięki którym niewiasta staje się pewna siebie i wojownicza jak Mars oraz gwiezdny pył, którym można się zawsze obsypać, by robić wrażenie na wszystkich wokół. Z tak „urządzoną” torebką każda kobieta może śmiało podbijać świat, a nawet wszechświat. Bo ten jest niczym kobiecy urok – zrodzony z chaosu i nigdy się nie kończący! :)

Druga nagrodę – bon o wartości 150 zł na zakupy, wręczyliśmy Basi za odpowiedź:

Pielęgniarka, dziecięcy psycholog, niania, kierowca, podróżniczka, logistyk, główna księgowa i sekretarka gospodarstwa domowego, ale przede wszystkim kobieta! Ciężar pełnionych na codzień ról dotkliwie odczuwa torebka, a to wszystko przez kobiecy niezbędnik, który rozpoczyna się od plastrów, ulubionego misia syna, chusteczek nawilżanych poprzez portfel, telefon i chusteczki a skończywszy na notesie, szmince, okularach przeciwsłonecznych, kremie do rąk i śrubokręcie!

Bon o wartości 350 zł na zakupy marki Solier otrzymał Damian, który napisał:

Tusze, pudry, pomadki, telefon, notesy, kredki do oczu i inne długopisy, tampon, chusteczki higieniczne, kupony zniżkowe, ładowarka, batonik niskokaloryczny, butelka z wodą, gumki do włosów, bransoletka, perfumy, antyperspirant, krem, drugi krem, maść do stóp, rajstopy, mydło, bielizna… słoń i żyrafa! W damskich torebkach często znajduje się tak wiele, że aż trudno cokolwiek w nich znaleźć. Mieszczą niemal wszystko, prócz jednego – wolnego miejsca. Stąd też, jako facet, który lubi ład oraz funkcjonalność, sądzę że w damskiej torebce musi znaleźć się porządek i odrobina wolnego miejsca..

Z kolei druga nagroda – bon na 150 zł na zakupy marki Solier powedrował do Macieja za odpowiedź:

Oczywiście najważniejszą i obowiązkową rzeczą w damskiej torebce powinny być CHUSTECZKI HIGIENICZNE. Niby taki banalny przedmiot a jednak daje tak wiele możliwości i to takich, których się nie spodziewamy. Ktoś stracił przytomność i nie oddycha? Żeby zrobić resuscytacje przykładamy chusteczkę do ust. Krwawienie z nosa? Zimny okład na kark z chusteczek! Oczywiście jeżeli coś się nam ubrudzi, albo złapie nas niespodziewany katar albo kichnięcie, to co jest najpotrzebniejsze? Oczywiście chusteczki :)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Zespół ANSWEAR.com

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear