Wyniki konkursu z marką Carinii i Ice Watch

Joanna K. - ANSWEAR.com - 10/05/16

blog-wyniki

Miło nam poinformować, że rozstrzygnęliśmy kolejne konkursy.

Zwycięzcami konkursu z marką Carinii zostały:

Magda autorka odpowiedzi:
„Długi weekend spędzę na zwiedzaniu Gdańska, dlatego poszukuję butów, które będą moim SuperBohaterem. Marzy mi się, aby ów Superbohater był Superwygodny, aby lekko i wygodnie nieść mnie przed siebie. Bohater taki, powinien być też Superwytrzymały – by bez problemu służyć mi więcej jak jeden dugi weekend. Podczas pełnienia swojej roli powinien być także Superdelikatny, a przy tym bezpieczny dla moich stóp. Coś mi podpowiada, że czarne, zamszowe półbuty Carinii zostałyby moim SuperBohaterem!”

Ewelina autorka odpowiedzi:
„Do swojej walizki zabrałabym baleriny Carinii (4941-OBDD10). Majowy wypoczynek to dla mnie przede wszystkim aktywność, wiatr we włosach i piasek w butach. Będą one idealne na przejażdżkę rowerową, a także wieczorny spacer w letniej sukience. Szpilki chwilowo idą w odstawkę, ale kolor i design balerinek sprawią, że nadal będę czuła się pewnie i kobieco. Myślę, że przyciągną wiele spojrzeń, nie tylko tych kobiecych! Wybrałam je ponieważ kobieta zawsze i wszędzie powinna czuć się jak księżniczka!”

Anna autorka odpowiedzi:
„Buty Carinii to przepustka do świata prawdziwych kobiet. Tak dla Carinii to trzy razy tak dla każdej kobiety, ktora chce sie czuc wyjątkowo ze sobą. Ja wybrałabym botki na szklanym obcasie Fregar B3283-OC-360 bo podkreślają moj temperament za dnia wyzwalają moja kobiecość wieczorem kusza razem ze mna. Carinii to nie gra słów dla zmysłów mężczyzny Carinii to jasny komunikat : jestem kobieta! jestes na to gotowy ? Carinii to Ja!”

Natalia autorka odpowiedzi:
„POZEW DO SĄDU Sz. P. na stronie Answear.com doszło do przestępstwa. Naruszony został art. 351 kodeksu karnego. Pozwana marka Carinii siłą wkradła się do mojego serca. Oszołomiła mnie wysokimi szpilkami, które zabrałabym na weekend. Byłyby doskonałymi psychoterapeutami, gdyż poprawiłyby mi nastrój i samopoczucie, skutecznymi trenerami, ponieważ dbałyby o wygląd mojej smukłej sylwetki, wybitnymi stylistami, gdyż pasowałyby do większości zestawów, wiernymi przyjaciółmi, bo zawsze byłyby ze mną.”

Magdalena autorka odpowiedzi:
„Świadoma praw i obowiązków wynikających z pokochana marki Carinii uroczyście oświadczam, że na długi weekend wybrałabym beżowe botki, ponieważ są praktyczne jak ich uniwersalny kolor, wygodne jak ich miękka skóra, stabilne jak ich prosty obcas, przewiewne jak ich dziurki umożliwiające dostęp powietrza. Jednocześnie przyrzekam, że wybierając wymarzone buty będę nosiła je z godnością i szacunkiem, gdyż na to zasługują, a ich piękny i pociągający wygląd idzie w parze z jakością i charakterem.”

HALINA autorka odpowiedzi:
” http://answear.com/653417-carinii-buty.html?b=/p/obuwie-204-k.html/obuwie/p-1/r-60/o-n Długi weekend bedzie naprawdę długi. 50lecie naszego szalonego pożycia małżeńskiego. I co mnie piknęło, by mężowi zafundować lot paralotnią? :) Dlatego już po wszystkim pewnie będę musiała go pilotować ;) Wygodny byt w tę okoliczność by się wpiął idealnie :D Jak na 72latke przystało i studentkę IIIwieku wybieram modne tęczowe sandałki :D”

Monika autorka odpowiedzi:
„Czerwone botki są spełnieniem moich modowych marzeń! Gdyby ktoś mnie prześwietlił kiedy przeglądam asortyment Answear fantazjując o nowych butach, zobaczyłby jak na dłoni… adrenalinę, która pędzi we mnie uruchamiając kaskadę emocji: radość, pragnienie i lekkie dreszcze ekscytacji, a te z kolei pobudzają kreatywność. Nie trzeba mi kofeiny, wystarczą buty. Wtedy w żyłach krew pulsuje jak oszalała, a ja jestem w swoim żywiole. Botki CARINII roztoczą wokół mnie uwodzicielski żar. Marzę o nich!!!”

W kolejnym konkursie z organizowanym wraz z marką Ice Watch nagrodzona została: podkreśl_tuszem, w ręce której przypada zegarek zegarek Ice watch Duo.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear