Wyniki konkursu z marką Click

Joanna K. - ANSWEAR.com - 09/06/16

My już znamy zwycięzców, a Wy? :)

W takich momentach jedyne co możemy powiedzieć, to to, że kochamy naszą pracę. Czasem czujemy się jak święty Mikołaj, który grzecznym i pracowitym dzieciom rozdaje prezenty.  Tym razem nagradzamy kreatywnych.

Zakupy odzieży marki CLICK na kwotę 500 zł zrobią:

Maria, która przesłała taką odpowiedz: ” Pierwsze, co przychodzi mi na myśl na hasło dzieciństwo: dom! Ale nie typowy dom – taki ręcznie robiony – krzesła poustawiane do siebie tyłem, koc nałożony na nie i przywiązany na rogach, tachane z wielkim trudem poduchy i „wcinane” z zapałem owoce i ciastka z masy solnej. Czas spędzany z rodzicami nigdy później nie był tak wspaniały jak w tamtym małym świecie ogrodzonym oparciami krzeseł, ze śpiewaniem o zającu siedzącym na kołku i promieniami zachodzącego słońca wdzierającymi się przez okna.”

Nina, która udzieliła takiej odpowiedzi: „Moje najlepsze wspomnienia z dzieciństwa pozostaną na długo w pamięci. W czas wakacji wyjeżdżaliśmy całą rodzinką po namioty w Bieszczadach. Myliśmy zęby w strumyku, kąpaliśmy się w jeziorze bez względu na pogodę. Mama gotowała na butli gazowej wszystkie posiłki. Jajecznica z pomidorami- nie ma nigdzie taaakieej! Herbata i kawa inka smakowały niesamowicie. Spaliśmy na materacach, które codziennie trzeba było dopompowywać, nie było karimat. A wieczorem codziennie ognisko, kiełbaska, gitara i śpiew…”

Zakupy o wartości 200 zł w drogerii internetowej ezebra.pl zrobi:
Ewa, która zostawiła taki komentarz: „Wszystkie moje najmilsze wspomnienia są związane z wakacjami na wsi. Zapach kwitnących polnych kwiatów, zapach pól, bezkresnych lasów i szum rzeki…wszystko w jednym miejscu na raz…bezcenne. Bez telefonu, laptopa…z radiem na baterie i pajdą okrągłego chleba z masłem w ręce, chodziłam z koleżanką na ,,szaber,, za drogę na orzechy, które później tłuczone w ukryciu kamieniem na miazgę smakowały obłędnie. Ech…aż się łezka w oku kręci bo taka beztroska już nigdy nie wróci…pozdrawiam.”

Bon o wartości 150 zł do drogerii internetowej ezebra.pl będzie miała przyjemność zrobić: 
Sandra, autorka tej wypowiedzi: „Moje wspomnienie z dzieciństwa to to jak bratem i przyjaciółmi bez telefonów komputerów czy tabletów zawsze codziennie spotykaliśmy się na starym tartaku i bawiliśmy się w dom mody przebieralismy się wtedy w liście trawę kwiatki stare obrusy czy firanki od rodziców i robiliśmy pokaż mody to chyba jedyne i najmilsze wspomnienie z dzieciństwa tym bardziej ze połowa z nas ma swoje życie i juz się nie widujemy jak kiedyś szkoda bo byliśmy strasznie zgrana paczka.”

Laureaci zostali już poinformowani o wygranej.

psyt. gratulujemy :)))

Zespół ANSWEAR.com

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear