Wyniki konkursu z marką Gant

Izabela C.
|
02 czerwca 2017
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Zadaniem uczestników była odpowiedź na pytanie: gdzie chciałbyś/chciałabyś zabrać wymarzoną parę butów Gant? Sprawdźcie, kto wygrał!

Wybrana para butów trafi do pięciu zwyciężczyń:

Danieli za odpowiedź:

Tam, gdzie będziemy wspólnie tańczyć w wiosennym deszczu. Tam, gdzie będziemy szli piechotą do lata. Tam, gdzie będziemy jesienią kroczyć po szeleszczącym dywanie ze złotych liści. Tam, gdzie zimą miasto przykryje biały puch będziemy ślizgać się po lodzie z dopuszczalną prędkością. Tym miejscem jest: uwaga, attention, achtung, w tle słychać fanfary – mój Racibórz, który właśnie obchodzi 800 lecie i właśnie w butach GANT chciałabym świętować tak zacny jubileusz! :)

Patrycji za odpowiedź:

Jestem zapaloną autostopowiczką i z ogromną przyjemnością w kolejną podróż zabrałabym buty Gant! Są niezwykle wygodne i wspaniale dopasują się do moich dalekich podróży! Razem stworzymy świetny duet i zwiedzimy spory kawałek świata. Teraz czas na cudowną Gruzję! Zamierzam przejechać ją wzdłuż i wszerz – autostopem! Z moimi cudownymi butami będzie to dziecinnie proste! Ludzie będą się zatrzymywali z ciekawości i blasku moich stóp <3 Nikt nie oprze się butom Gant <3

Karoliny za odpowiedź:

Swoją wymarzoną parę butów Gant chciałabym zabrać na wrześniowy zlot Bassetów w Sielpi, który odbywać się będzie po raz 10. Będzie to jubileuszowe wydarzenie, więc chciałabym do tego podejść w wyjątkowych butach. Marka Gant jest tak samo wyjątkowa, jak i niepowtarzalna jak ta wspaniała rasa, która wciąż jest mało znana w naszym kraju. Ja, wraz z moim narzeczonym, uważam to wydarzenie za niezwykłe. Spotykamy po raz kolejny ludzi podobnych do nas, tych którzy kochają Bassety. Uważamy, że psy te zasługują na wielkie uznanie, tak jak i obuwie marki Gant.

Ewy za odpowiedź:

W podróż w czasie. ;) Ogólna Teoria Względności Alberta Einsteina dopuszcza istnienie tuneli w niektórych modelach czasoprzestrzeni – ich odkrycie ułatwiłoby mi nie tylko podróż do odległych regionów, lecz także PODRÓŻOWANIE W CZASIE, dzięki czemu mogłabym zapobiec przegranej w waszym konkursie. Jeśli więc nie wygram niezawodnych butów GANT , będę chyba zmuszona zacząć studiować fizykę.. :)

Ewy za odpowiedź:

Z chęcią zaprosiłabym je do swojego kobiecego świata, bo wiem, że sprawdzą się w nim idealnie i zdecydowanie dotrzymają mu kroku. To świat, w którym dzieje się dużo: ciągły pościg za marzeniami, za dzieckiem, za idealną figurą, cerą, za kursami, szkoleniami, za byciem coraz lepszą, za pasjami, projektami i małymi przyjemnościami. Nic dziwnego, że chcę nie tylko trzymać dobre tempo, ale i wyglądać zawsze idealnie, nie rezygnując przy tym z komfortu i wygody, jaką daje każda z par tych butów. Wiem, że się polubimy i stworzymy parę idealną!