Wyprzedzaj trendy z Huawei, x-kom i ANSWEAR.com!

Izabela C. - 29/09/16

Nowinki technologiczne stały się integralną częścią życia. Zakupy i przelewy bankowe można zrobić na ekranach smartfonów, a nadgarstki coraz częściej zdobią już nie zegarki, a smartwatche.


[one-half-first] Coraz bardziej istotne jest to, by urządzenia komponowały się z indywidualnym stylem i pomagały wyrażać osobowość. Dlatego coraz większą uwagę przywiązuje się nie tylko do parametrów, przekątnej ekranu, czy rozdzielczości aparatów, ale przede wszystkim do designu. O tym, jak ważne jest pierwsze wrażenie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Bez względu na to, czy starasz się o pracę, idziesz na randkę w ciemno, czy też negocjujesz ważny kontrakt, chcesz wypaść jak najlepiej. Mowa ciała odgrywa w tym wypadku kluczową rolę, a najbardziej efektownie podkreślisz ją modną kreacją i nowoczesnymi gadżetami! Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów najnowszych trendów, firmy Huawei, x-kom oraz ANSWEAR.com nawiązały współpracę. Jej rezultatem jest promocja, w której moda i technologia idą ręka w rękę.

W ofercie specjalnej Wyprzedzaj trendy umieszczono najpopularniejsze smartfony Huawei, wyróżniające się elegancką stylistyką i smukłymi sylwetkami. Dzięki temu pewnie i wygodnie leżą w dłoni, a korzystanie z ich możliwości to sama przyjemność! Modele objęte promocją możecie kupić nawet o 300 zł taniej, jeśli skorzystajcie z kodów rabatowych. Znajdziecie je tutaj pod każdym wymienionym produktem.[/one-half-first][one-half]

Na szczególną uwagę zasługują dwa modele: Huawei P9 i P9 Plus, które poza ekskluzywnym designem oferują unikatowy aparat z dwiema matrycami 12 Mpix. Ten zaawansowany technicznie moduł powstał we współpracy z firmą Leica – legendą w świecie fotografii i jest najlepszą gwarancją ostrych i nasyconych kolorami zdjęć. Przewaga podwójnego aparatu nad pojedynczym sensorem polega na osobnym rejestrowaniu barw i światłocieni. Dwa ujęcia są następnie łączone przez algorytm w jedno perfekcyjne ujęcie.

Smartfony Huawei P9 i P9 Lite są wyposażone w rewelacyjne ekrany Full HD, które wyświetlają naturalne obrazy, pełne szczegółów i barw. Korzystanie z tak dokładnych wyświetlaczy z pewnością sprzyja udanym zakupom w sklepie ANSWEAR.com! Tym bardziej, że w ramach promocji Wyprzedzaj trendy otrzymasz aż 20% rabatu na wybrany asortyment.
Promocja Wyprzedzaj trendy trwa do 16 października 2016. Kod rabatowy do sklepu ANSWEAR.com można realizować do 1 listopada 2016. Pełną ofertę promocyjną znajdziesz tutaj.[/one-half]

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear