Z tych butów Kasia Tusk nie rezygnuje nawet zimą

Barbara R. - 02/02/16

Kalosze marki Hunter możesz włożyć zawsze, niezależnie od pory roku!

[one-half-first]

W tym roku mamy dość łagodną zimę. Fanatyczki sportowego looku, często więc mogą zamiast botków i ciepłych kozaków, wybierać swoje ukochane obuwie do ćwiczeń i zestawiać je z płaszczami, kurtkami bądź innymi okryciami wierzchnimi. Kasia Tusk w teoretycznie zimowe, lecz praktycznie niczym nie wskazujące na tę porę roku dni, kiedy temperatura jest dodatnia, decyduje się jednak na kalosze Hunter. Są one bardziej praktyczne, szczególnie kiedy pogoda jest niepewna, a zamiast puszystego ściegu, na chodnikach widzimy duże kałuże i błoto.

Jak się okazuje, kalosze marki Hunter śmiało możemy nazwać obuwiem uniwersalnym – są nie tylko idealne na wiosnę i jesień, kiedy pogoda lubi płatać figle, ale również w wakacje, kiedy bawimy się w plenerze, szczególnie na festiwalach.

[/one-half-first]

[one-half]

Zimą Huntery również mogą sprawdzić się znakomicie, a dodatkowo być dodatkiem nie tylko praktycznym, ale również świetnie komponującym się z całą stylizacją. Do tego przekonuje nas Kasia Tusk, która w swoim ostatnim poście prezentuje zestaw właśnie na rozmokłe, nieco wilgotne zimowe dni. Jej propozycja powinna spodobać się nie tylko fankom kaloszy, ale również dziewczęcych, minimalistycznych outfitów.

> zobacz więcej zdjęć na blogu Make Life Easier

> przeczytaj jak pielęgnować kalosze marki Hunter

> kalosze Hunter na ANSWEAR.com

[/one-half]

hunter kalosze kasia tusk

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear