Zadbaj o swoje pozytywne nastawienie jesienią!

Izabela C. - 04/11/16

garnier

Jak wiadomo o swoje pozytywne nastawienie warto dbać zawsze, jednak są takie pory roku kiedy jest to trudniejsze. Chyba nie ma osoby, której wszechobecna jesienna szarówka nie wprowadziłaby choć na chwilę w gorszy nastrój. Są jednak sposoby jak można temu zapobiec – długa kąpiel, zmiana koloru włosów, a czasem także zakupy. A może wszystko naraz?


Kiedy dni stają się krótsze, a słońce rzadko wychodzi zza chmur to znak, że nadeszła jesień. Niestety często jest to też powiązane ze spadkiem naszego nastroju. Wiele osób najchętniej ukryłoby się wtedy w domu z kubkiem herbaty i czekało na wiosnę. Wiemy jednak dobrze, że nie ma takiej możliwości, dlatego też warto stawić czoła jesiennej chandrze dbając o swoje pozytywne nastawienie jesienią. Warto poświęcić trochę czasu dla siebie, zadbać o ciało z kosmetykami Garnier, a leniwy wieczór poświęcić na przygotowanie garderoby na zimę. Na całe szczęście dzięki rozwiązaniom takim jak ANSWEAR.com zakupy można robić bez wychodzenia z domu.
Wiedząc co potrafi poprawić humor w taką pogodę firmy Garnier i ANSWEAR.com przygotowały wspólnie specjalną jesienną promocję. Jak z niej skorzystać? To bardzo proste! Wystarczy kupić dwa dowolne produkty Garnier i zarejestrować paragon w serwisie pozytywniezgarnier.pl. Po zgłoszeniu można odebrać kupon rabatowy uprawniający do 20% zniżki na zakupy w ANSWEAR.com. Sprzedaż promocyjna produktów Garnier oraz możliwość odbioru kuponów trwać będzie od 2 listopada do wyczerpania puli kuponów lub maksymalnie do 30 listopada 2016. Kupon rabatowy na zakupy można będzie zrealizować od 2 listopada do 31 grudnia 2016. Aby zapoznać się z regulaminem promocji lub zarejestrować paragon należy wejść tutaj.

Przeczytaj więcej artykułów w ANSWEAR.com:

Jakie kolory pasują do oliwkowego?>>

Jak wyglądać modnie w zwykłym swetrze? Zobacz 3 sposoby>>

Get the look: Agnieszka Włodarczyk>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear