Zadbaj o swoje pozytywne nastawienie jesienią!

Izabela C.
|
04 listopada 2016
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

garnier

Jak wiadomo o swoje pozytywne nastawienie warto dbać zawsze, jednak są takie pory roku kiedy jest to trudniejsze. Chyba nie ma osoby, której wszechobecna jesienna szarówka nie wprowadziłaby choć na chwilę w gorszy nastrój. Są jednak sposoby jak można temu zapobiec – długa kąpiel, zmiana koloru włosów, a czasem także zakupy. A może wszystko naraz?


Kiedy dni stają się krótsze, a słońce rzadko wychodzi zza chmur to znak, że nadeszła jesień. Niestety często jest to też powiązane ze spadkiem naszego nastroju. Wiele osób najchętniej ukryłoby się wtedy w domu z kubkiem herbaty i czekało na wiosnę. Wiemy jednak dobrze, że nie ma takiej możliwości, dlatego też warto stawić czoła jesiennej chandrze dbając o swoje pozytywne nastawienie jesienią. Warto poświęcić trochę czasu dla siebie, zadbać o ciało z kosmetykami Garnier, a leniwy wieczór poświęcić na przygotowanie garderoby na zimę. Na całe szczęście dzięki rozwiązaniom takim jak ANSWEAR.com zakupy można robić bez wychodzenia z domu.
Wiedząc co potrafi poprawić humor w taką pogodę firmy Garnier i ANSWEAR.com przygotowały wspólnie specjalną jesienną promocję. Jak z niej skorzystać? To bardzo proste! Wystarczy kupić dwa dowolne produkty Garnier i zarejestrować paragon w serwisie pozytywniezgarnier.pl. Po zgłoszeniu można odebrać kupon rabatowy uprawniający do 20% zniżki na zakupy w ANSWEAR.com. Sprzedaż promocyjna produktów Garnier oraz możliwość odbioru kuponów trwać będzie od 2 listopada do wyczerpania puli kuponów lub maksymalnie do 30 listopada 2016. Kupon rabatowy na zakupy można będzie zrealizować od 2 listopada do 31 grudnia 2016. Aby zapoznać się z regulaminem promocji lub zarejestrować paragon należy wejść tutaj.

Przeczytaj więcej artykułów w ANSWEAR.com:

Jakie kolory pasują do oliwkowego?>>

Jak wyglądać modnie w zwykłym swetrze? Zobacz 3 sposoby>>

Get the look: Agnieszka Włodarczyk>>