Zakupowy HAUL RockGlamPrincess

Barbara R. - 25/09/14

p.txt

Laura swoją stylizację tym razem zaprezentowała nie tylko na blogu RockGlamPrincess, ale także stworzyła dla Was tak popularnego ostatnimi czasy zakupowego HAUL’a.

glamrock1Na zdjęciu: torebka Mango PadiC, torebka Mango Fabel3C, espadryle Tom Tailor Denim

Zakupowy HAUL to nic innego jak video opublikowane w Internecie, w którym dany użytkownik pokazuje zakupione przez siebie rzeczy i opowiada o ich zaletach bądź wadach, podając przy tym szczegóły , a często także cenę. Taki właśnie filmik przygotowała dla Was Laura. Video praktycznie w całości poświęcone jest zakupom w sklepach internetowych. Z ANSWEAR.com Laura wybrała dwie torebki Mango oraz sandały na espadrylowej koturnie z kolekcji Tom Tailor Denim.

glamrockWięcej zdjęć na blogu RockGlamPrincess

gr Więcej zdjęć na blogu RockGlamPrincess

Espadryle oraz czarna, pakowna torebka Mango pojawiły się również w poście na blogu RockGlamPrincess. Te akcesoria blogerka dobrała do długiej, kwiatowej sukienki maxi oraz dzianinowego swetra. Stylizacja w sam raz na zakończenie wakacji!

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear