Zaufało nam już pół miliona klientów!

Joanna B. - ANSWEAR.com
|
21 stycznia 2016
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

nagrody-ANSWEAR

7 prestiżowych nagród, 5 krajów i pół miliona klientów!

[one-half-first]To był bardzo dobry rok dla ANSWEAR. W sumie, we wszystkich 5 krajach, w których jesteśmy obecni, zaufało już ponad pół miliona klientów. Zadowolenie i lojalność naszych klientów uważamy za nasz największy sukces i obiecujemy, że będziemy robić wszystko, żeby zakupy w ANSWEAR były jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Oprócz uznania klientów bardzo cieszy nas także uznanie branży. W 2015 roku nasz sklep zdobył aż 7 nagród i wyróżnień. Zostaliśmy uznani za Najlepszy sklep internetowy 2015 w kategorii Moda w prestiżowym rankingu Money.pl (to już nasza czwarta nagroda w tym konkursie). Zdobyliśmy nagrodę E-Commerce Polska Awards za Najlepszy pomysł promocyjny (za nasz konkurs Bitwa Stylistów) oraz wyróżnienie w kategorii Przełamywanie nieufności. Zajęliśmy II miejsce w konkursie Ekomersy w kategorii Wdrożenie roku (za naszą nową, odświeżoną stronę, dostosowaną do urządzeń mobilnych). Otrzymaliśmy wyróżnienie Rzeczpospolitej dla Młodej Marki Sukcesu, a także wyróżnienie Dobra Marka 2015 oraz Gwiazdę Jakości Obsługi.

[/one-half-first][one-half]Jeśli dodamy do tego 100% zadowolonych klientów w niezależnym serwisie zbierającym opinie o produktach i usługach Opineo.pl, to naprawdę są powody do dumy.

zobacz wszystkie nagrody i wyróżnienia ANSWEAR.com >>

W 2015 roku do uruchomionych w 2014 roku sklepów w Czechach (ANSWEAR.cz) i na Słowacji (ANSWEAR.sk) dołączyły sklepy w dwóch nowych krajach: na Ukrainie (ANSWEAR.ua) i w Rumunii (ANSWEAR.ro). Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc na pewno nie jest to nasz ostatnie słowo. Już trwają intensywne prace nad uruchomieniem sklepów w kilku kolejnych krajach europejskich.

Mamy nadzieję, że rok 2016 będzie dla nas jeszcze lepszy!

Czytaj również: Międzynarodowa kampania telewizyjna ANSWEAR.com >>[/one-half]

ekspansja zagraniczna ANSWEAREkspansja zagraniczna ANSWEAR.com.