ZEGARKI NIXON: DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Barbara R. - 16/03/15

nixonW tym przypadku powiedzenie „diabeł tkwi w szczegółach” sprawdza się w stu procentach. Te misternie zaprojektowane modele to klasa sama w sobie. Nixon to przede wszystkim tradycja połączona z ekskluzywnym designem.

Nixon jest firmą, która już na początku istnienia postawiła sobie za cel przede wszystkim robienie małych rzeczy jak najlepiej. Marka wystartowała pod koniec lat 90 z niewielką linią produktów zaprojektowanych przez własny team, zrobionych na zamówienie i sprzedawanych w selekcjonowanych butikach.

Ta precyzja została jej domeną do dzisiaj. Oferowane przez markę zegarki premium to próba połączenia klasyki z nowoczesnością. Każdy model to przemyślany konstrukcyjnie i designersko produkt mający służyć ich właścicielom przez długie lata. Wysokiej jakości materiały, nietuzinkowe kolory oraz wyrazisty wygląd to cechy, które wyróżniają markę na tle innych.

 

1> model Monarch Gold Molas

> model Time Teller All Gold

2> model Chrono

> model Kensington All Rose Gold

4

> model Chrono Leather Antique Copper

> model Sentry Leather Black/Saddle

3> model Chrono Matte Black

> model Sentry Chrono Polished Gunmetal Lum

> zobacz więcej produktów marki Nixon

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear