Zinedine Zidane wraca do gry

Barbara R. - 10/11/15

ZZMangoMan

Zinédine Zidane w barwach Hiszpanii? Tak – i to po raz drugi, ale tylko na zdjęciach dla marki Mango. Po sukcesie letniej kampanii z tym legendarnym, francuskim piłkarzem, możemy zobaczyć go w sesji zdjęciowej z produktami na sezon jesień /zima 2015-2016.

I trzeba przyznać, że Zidane nie tylko świetnie potrafi podkręcić piłkę, ale także zainteresowanie wokół nowej kampanii.

Elegancja i klasa – tym na pierwszy rzut oka charakteryzują się zdjęcia z legendą futbolu. Zinédine Zidane w nowej kolekcji czaruje magnetycznym spojrzeniem i świetnymi stylizacjami. Produkty, które ma na sobie to propozycja dla mężczyzn szukających klasyki w nieszablonowym wydaniu.

Hiszpańska marka ma więc w ofercie klasyczne trencze, ocieplane kurtki z futrzanym wykończeniem, ciepłe swetry i wiele innych rzeczy, które będą podstawą każdej casualowej stylizacjiZinédine Zidane jako model jest kwintesencją tendencji w modzie, która skupia się na ubraniu, nie przebraniu i odnosi się do krawieckich tradycji.

To zdecydowanie propozycja dla wytrawnych graczy. I wcale  nie chodzi tu o piłkę nożną.

ZinedineZidaneMM

ZinedineZidaneMangoMan

ZindineZMangoMan

Mango-Man-Zidane> kurtka Nette

> kurtka Scott

MangoManZiZi> płaszcz Manila

> płaszcz Arizona

MangoMan1> koszula w kratę

> koszula gładka

> zobacz produkty marki Mango Man

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear