Zobacz nową kolekcję Medicine!

Izabela C. - 25/08/16

Medicine

Lato powoli się kończy – zobacz, co marka Medicine przygotowała na nadchodzący sezon jesień/zima 2016!

[one-half-first]Wśród jesienno-zimowych propozycji Medicine znajdują się zarówno odpowiedzi na najnowsze trendy, jak i klasyczne fasony na chłodniejszą pogodę. W części kolekcji przeznaczonej dla kobiet znajdują się m.in. jesienne płaszcze, ciepłe kurtki czy modne bomberki. Wzorzyste koszule i grubo plecione swetry są jednocześnie stylowe i funkcjonalne. Często przewijającymi się motywami są nawiązujące do powracającej mody lat 90. krata i ciemny denim, występujące na sukienkach, spódnicach czy koszulach.[/one-half-first][one-half]

Męska część kolekcji składa się m.in. z eleganckich marynarek, ciepłych kurtek, puchowych bezrękawników, grubych swetrów i casualowych bluz. Niezależnie od osobistego stylu, wśród tych propozycji każdy mężczyzna będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Kolekcja jest utrzymana w najmodniejszej kolorystyce nadchodzącego sezonu: głębokiej czerwieni, atramentowym błękicie, czy zdecydowanej szarości. Motywami przewijającymi się w kolekcji są wyraziste wzory na koszulach, krata i styl jungle, nieco zmodyfikowany po letnim sezonie.[/one-half]

[clear]

Zobaczcie zdjęcia nowej kolekcji Medicine:

Medicine Medicine Medicine Medicine Medicine

Zobacz najnowszą kolekcję Medicine w ANSWEAR.com>>

Dowiedz się więcej o innych markach w ANSWEAR.com:

Diesel>>

Nixon>>

Michael Kors>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear