Zobaczcie nową kampanię marki Kiss My Dress!

Izabela C. - 24/03/17

Kiss My Dress w sezonie wiosna/lato 2017 stawia na kobiecość w najlepszym wydaniu. Zobaczcie nową sesję zdjęciową marki!

Kiss My Dress to marka dla kobiet, które każdego dnia chcą od życia coraz więcej, błyszczą, zwracają na siebie uwagę i są w centrum wydarzeń. Nieprzewidywalna, kobieca i piękna. Kiss My Dress nie dba o konwenanse i etykietę – jest sobą każdego dnia i o każdej porze. Wzbudza pożądanie i chce być zauważona.

Sprawdź propozycje marki Kiss My Dress w ANSWEAR.com>>

W tym sezonie marka stawia na kobiece fasony – podkreślające kształty modele, seksowne koronki, modne falbany, kwiatowe motywy i delikatne kolory – to znaki rozpoznawcze najnowszej kolekcji Kiss My Dress. Zobaczcie zdjęcia promujące sukienki na wiosnę i lato 2017 – gwiazdą sesji jest piękna Ada Daniel!

kiss my dress

kiss my dress

kiss my dress

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Make love not walls – rewolucyjna kampania marki Diesel>>

6 rodzajów sneakersów, które będą rządzić w tym sezonie>>

Wiosenna stylizacja do biura – zobacz 5 rzeczy, które powinnaś mieć>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear