Asics Tiger

Liczba produktów: 1

Poprzez autentyczny, ponadczasowy retro design marka Asics wprowadza produkty linii Tiger w przestrzeń miejskiej dżungli, gdzie sneakersy stają się najlepszym obuwiem codziennych wyzwań. Asics Tiger jest lifestylowym sposobem wyrażenia performancowego ducha marki, który łączy najnowsze technologie z ponadczasowym designem.

Sortuj odPopularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
Asics Tiger - Buty Tiger Runner
Asics Tiger - Buty Tiger Runner

279.99 zł

To niekwestionowany lider na rynku obuwniczym specjalizujący się w modelach sportowych. Produkowane przez firmę obuwie przypada do gustu zarówno zawodowym sportowcom, jak i osobom, dla których aktywny styl życia nie jest obcy.

Historia marki sięga roku 1949. Jej powstaniu przyświecał jeden ważny cel – ukazać ówczesnemu młodemu pokoleniu czasów powojennych, że najlepszym sposobem na wzbogacenie życia jest aktywność fizyczna. Ojczyzną firmy jest japońskie Kobo. Początkowo firma produkowała buty do koszykówki. Z czasem rozwinęła swoją działalność i rozpoczęła produkcję obuwia z przeznaczeniem dla rozmaitych dyscyplin sportowych. Dzisiaj jest to jeden z najchętniej wybieranych modeli obuwia biegowego.

Marka zapracowała sobie na miano lidera - za sprawą doskonalonej od przeszło 60 lat technologii, która w latach osiemdziesiątych zrewolucjonizowała rynek butów dla biegaczy. Stało się to dzięki specjalnemu systemowi amortyzacji Asics Gel Cushioning, który do dzisiaj wyróżnia obuwie marki Asics na tle konkurencji. Jego zastosowanie ma na celu złagodzenie wstrząsów podczas lądowania i wybicia stopy, co znacznie podnosi komfort biegania.

W butach z tej kolekcji wykorzystano również materiał ComfortDry™, którego zadaniem jest odprowadzanie wilgoci oraz zapobieganie rozwojowi bakterii. Obuwie to posiada wyjmowaną i wyprofilowaną wkładkę.  Stabilna podeszwa zapewnia z kolei bezpieczeństwo poruszania po dowolnym rodzaju powierzchni. Asics Tiger to także precyzyjne wykonanie oraz szeroka gama kolorystyczna.