Blend

Liczba produktów: 1
Sortuj odPopularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
Blend - Jeansy
Blend - Jeansy

259.99 zł

109.99 zł

Blend to słynna marka odzieżowa, którą założono w Danii w roku 1993. Oferuje odzież dla osób w każdym wieku. Założeniem firmy od początku istnienia jest produkcja ubrań luksusowych w przystępnych cenach. 

Odzież marki Blend cechuje ponadczasowość – dostrzegamy tu odniesienia do klasycznej amerykańskiej mody oraz stylu vintage.

Firma stara się nie podążać ślepo za sezonowymi nurtami w modzie, lecz tworzyć ubrania, które będą sprawdzały się w każdej sytuacji i przez wiele sezonów. Zdystansowany stosunek do panującej mody można odnaleźć w każdej zaprojektowanej linii produktów. 

Jeden ze sloganów Blend głosi, iż marka produkuje stylową odzież dostępną dla wszystkich – niezależnie od wielu czy zasobności portfela. Do wyboru mamy zarówno kolekcje dedykowane kobietom, jak i mężczyznom. Firma projektuje także ubrania dla najmłodszych i nastolatków.

W asortymencie marki znajdziemy między innymi dżinsy, swetry, kurtki, bluzy oraz buty. Nie brakuje też odzieży idealnej na lato – krótkich spodenek oraz t-shirtów. Warto zwrócić również uwagę na dodatki – czapki, paski oraz bieliznę.

Kim jest osoba, która najczęściej wybiera produkty marki Blend? To ci, którzy mają w sobie ducha wojownika i pragną wyglądać modnie i stylowo. Odzież tej marki znalazła uznanie nie tylko w oczach trendsetterek, ale jest ceniona przez klientów preferujących  modny, miejski i międzynarodowy styl. Ubrania sygnowane znakiem Blend sprzedawane są w 35 krajach świata, co świadczy o dużej ich popularności. 

Materiały używane przez firmę w zdecydowanej większości są naturalne - dlatego idealnie dopasowują się do kształtu ciała, są wygodne i komfortowe. Najwyższa jakość i wytrzymałość – to także cechy charakterystyczne odzieży Blend.

Ciekawe printy, barwy i kroje – dzięki temu w ubraniach owej marki każdy czuje się znakomicie. Blend oznacza prawdziwy miejski styl!