Gatta

Liczba produktów: 1

Swoje powodzenie marka zawdzięcza wytężonej pracy nad przygotowaniem nowych technologii zarówno rajstop, jak też – w ostatnich latach – bielizny i odzieży. O sukcesie zadecydowało także wytrwałe dążenie do poszukiwania rozwiązań poprawiających komfort użytkowania produktów przez kobiety przy zagwarantowaniu perfekcyjnego wyglądu.

Sortuj odPopularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
Gatta - Bluzka
Gatta - Bluzka

79.99 zł

69.99 zł

Firmy Gatta nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać, zrobiły to już wiele lat temu nogi Justyny Steczkowskiej. Marka Gatta od dłuższego czasu z powodzeniem dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty. Cieszy się ogromnym powodzeniem nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej, Rosji, a nawet w tak egzotycznych i odległych krajach jak Australia i Mongolia. Marka kojarzona jest przede wszystkim z doskonałej jakości rajstop i pończoch, w których damskie nogi wyglądają niezwykle smukło. Produkowane w technologii bezszwowej z zastosowaniem najwyższej gatunkowo przędzy zapewniają jej użytkowniczkom niebywały komfort. Obecnie Gatta to już nie tylko rajstopy i pończochy, ale także szeroki wybór bielizny w tym topy, wyszczuplające body i leginsy, w których każda kobieta będzie wyglądała niczym najzgrabniejsza modelka. Gatta oferuje zarówno Paniom i  Panom zestaw bielizny termoaktywnej, można skompletować wygodną koszule z leginsami. To idealne rozwiązania dla wiecznych zmarzluchów, zima nie będzie im już straszna, doskonale nadaję się również na wędrówki po górach oraz spanie w namiocie, bielizna termoaktywna jest niezwykłe ciepła, ale także wygodna, w ogóle nie krępuję ruchów. W ofercie Panie znajdą ponadto tuniki i ciekawe golfy.

Marka Gatta to także specjalna oferta skierowana do najmniejszych elegantek, skarpetki, pończochy i kolorowe rajstopy. W trosce o przyszłe mamy Gatta skonstruowała specjalną linie rajstop i leginsów ciążowych. Nawet w tych trudnych chwilach każda kobieta może poczuć się seksowną.