Henderson Ladies

Liczba produktów: 4

Każda z linii bielizny Henderson Ladies jest niepowtarzalna, dzięki ciekawym wzorom, niecodziennym wycięciom i wygodnym materiałom. Dzięki temu bielizna jest nie tylko atrakcyjna, lecz także komfortowa.

Sortuj odPopularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
Henderson Ladies Piżama kolor turkusowy
Henderson Ladies Piżama kolor turkusowy

89.99 zł

58.99 zł

Henderson Ladies - Piżama
Henderson Ladies - Piżama

89.99 zł

58.99 zł

Henderson Ladies - Piżama
Henderson Ladies - Piżama

89.99 zł

68.99 zł

Henderson Ladies - Biustonosz
Henderson Ladies - Biustonosz

99.99 zł

34.99 zł

Henderson Ladies to marka zajmująca się zarówno produkującą jak i sprzedażą wyrobów bieliźnianych dla kobiet. Jest ona częścią spółki akcyjnej ESOTIQ&Henderson S.A., będącej liderem na polskim rynku bielizny. Jej głównym celem jest projektowanie i produkcja bielizny dopasowanej do potrzeb i oczekiwań współczesnej kobiety. Szczególną uwagę Henderson Ladies przykłada do wygody tworzonej bielizny, której zadaniem jest pełnienie funkcji „drugiej skóry”.

Marka systematycznie tworzy przyciągające uwagę kolekcje, z których każda ma swój własny kształt i wyraz. Ciekawe wzory, szeroka paleta barw, wygodne materiały, piękne kroje i nietypowe fasony to cechy wyróżniające produkty Henderson Ladies. Ponadto, marka używa do produkcji jedynie materiałów wysokiej jakości i zwraca szczególną uwagę na staranne wykończenie bielizny. W projektach wykorzystywane są zarówno gładkie, elastyczne materiały, jak i piękne koronki o wyrazistym rysunku, które pięknie podkreślają kobiece kształty.

Henderson Ladies posiada szeroką ofertę produktów, wśród których prym wiodą: biustonosze, stringi i figi. Wysoka jakość produktów oraz efektowne wzornictwo sprawia, że utrzymuje ona pozycję jednego z liderów na rodzimym rynku bielizny. Marka stara się, żeby bielizna była nie tylko wygodna, ale także podkreślała atuty sylwetki i zarazem tuszowała jej niedoskonałości.

Popularność produktów sygnowanych marką Henderson Ladies potwierdza duże zainteresowanie klientów oraz prowadzona sprzedaż na terenie nie tylko Polski, ale i całej Europy.