Henderson Ladies

Liczba produktów: 3

Każda z linii bielizny Henderson Ladies jest niepowtarzalna, dzięki ciekawym wzorom, niecodziennym wycięciom i wygodnym materiałom. Dzięki temu bielizna jest nie tylko atrakcyjna, lecz także komfortowa.

marka Henderson Ladies
Sortuj odPopularnych
Płeć
Kategoria
Rozmiar
Kolor
Cena
Płeć: Kobieta
Wyczyść filtry
-10% z kodem: AW22
Henderson Ladies Piżama
Henderson Ladies Piżama
37.99 zł
89.99 zł
-10% z kodem: AW22
Henderson Ladies - Piżama
Henderson Ladies - Piżama
37.99 zł
89.99 zł
Henderson Ladies - Biustonosz Gliss
Henderson Ladies - Biustonosz Gliss
39.90 zł
99.90 zł

Henderson Ladies to marka zajmująca się zarówno produkującą jak i sprzedażą wyrobów bieliźnianych dla kobiet. Jest ona częścią spółki akcyjnej ESOTIQ&Henderson S.A., będącej liderem na polskim rynku bielizny. Jej głównym celem jest projektowanie i produkcja bielizny dopasowanej do potrzeb i oczekiwań współczesnej kobiety. Szczególną uwagę Henderson Ladies przykłada do wygody tworzonej bielizny, której zadaniem jest pełnienie funkcji „drugiej skóry”.

Marka systematycznie tworzy przyciągające uwagę kolekcje, z których każda ma swój własny kształt i wyraz. Ciekawe wzory, szeroka paleta barw, wygodne materiały, piękne kroje i nietypowe fasony to cechy wyróżniające produkty Henderson Ladies. Ponadto, marka używa do produkcji jedynie materiałów wysokiej jakości i zwraca szczególną uwagę na staranne wykończenie bielizny. W projektach wykorzystywane są zarówno gładkie, elastyczne materiały, jak i piękne koronki o wyrazistym rysunku, które pięknie podkreślają kobiece kształty.

Henderson Ladies posiada szeroką ofertę produktów, wśród których prym wiodą: biustonosze, stringi i figi. Wysoka jakość produktów oraz efektowne wzornictwo sprawia, że utrzymuje ona pozycję jednego z liderów na rodzimym rynku bielizny. Marka stara się, żeby bielizna była nie tylko wygodna, ale także podkreślała atuty sylwetki i zarazem tuszowała jej niedoskonałości.

Popularność produktów sygnowanych marką Henderson Ladies potwierdza duże zainteresowanie klientów oraz prowadzona sprzedaż na terenie nie tylko Polski, ale i całej Europy.