Henderson

Liczba produktów: 5

Henderson to marka męskiej bielizny obecna na rynku od 1998 roku. Charakter marki Henderson kształtowany jest poprzez dobieranie ciekawych wzorów, niespotykanych fasonów i stosowanie wygodnych dzianin. Bielizna skierowana jest do klientów, którzy dbają o dobre samopoczucie. Każda z projektowanych kolekcji cechuje się wygodą i atrakcyjnością.

Sortuj odPopularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
Henderson - Szorty kąpielowe
Henderson - Szorty kąpielowe

99.90 zł

59.99 zł

Henderson - Szorty kąpielowe
Henderson - Szorty kąpielowe

99.90 zł

66.99 zł

Henderson - Szorty kąpielowe
Henderson - Szorty kąpielowe

99.90 zł

54.99 zł

Henderson - T-shirt
Henderson - T-shirt

39.99 zł

28.99 zł

Henderson - Szorty kąpielowe
Henderson - Szorty kąpielowe

89.90 zł

48.99 zł

Stylowa, wygodna, atrakcyjna i idąca w parze z europejskimi trendami w modzie – taka właśnie jest bielizna męska marki Henderson.

Henderson to wiodąca na polskim rynku firma specjalizująca się w wyrobach bieliźnianych dla mężczyzn. Jest ona część spółki akcyjnej ESOTIQ&Henderson S.A. – lidera w produkcji i sprzedaży bielizny damskiej i męskiej na polskim rynku odzieżowym. Jej początki sięgają 1998 roku. Produkty marki Henderson obecne są w ponad 200 salonach na terenie całej Polski, jak i w Europie. 

Producent podkreśla, że jego głównym celem jest stworzenie bielizny wygodnej i przyjemnej w noszeniu. Marka Henderson wyróżnia się ponadto: ciekawymi wzorami, unikalnymi fasonami, szeroką paletą barw i ich odcieni, komfortem noszenia. Każdy element kolekcji dopasowany jest ściśle do potrzeb i oczekiwań  współczesnego mężczyzny, który poszukuje nie tylko wygody, ale również bielizny podkreślającej atuty jego sylwetki czy tuszującej jej niedoskonałości.

Sekret marki tkwi przede wszystkim w umiejętnym doborze wzorów, kolorów i fasonów. Dbałość o dobre samopoczucie klienta oraz atrakcyjność oferowanych modeli bielizny to atuty, obok których żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie. Asortyment firmy Henderson obejmuje: bawełniane bokserki i stylowe slipy w szerokiej palecie barw, zapewniające swobodę kąpielówki; wykonane z gładkiej bawełny t-shirty oraz dopasowane i elastyczne koszulki bokserki. Uznanie klientów znajdują także zapewniające komfort bawełniane dwuczęściowe piżamy (gładki t-shirt oraz kraciaste shorty). W ofercie firmy Henderson znajdują się także skarpety wykonane z elastycznej dzianiny.