Pierre Cardin

1 wyników

Pierre Cardin to jeden z najsłynniejszych uczniów Christiana Diora. Jego awangardowy styl, zabawa krojem i kolorem zjednała mu wielbicieli na całym świecie. Znakiem rozpoznawczym marki jest wysokiej klasy design i jakość wykonania. Jeśli chcesz wyznaczać trendy i lubisz odznaczać się wyjątkowymi dodatkami, sprawdź ofertę marki Pierre Cardin!

Sortuj odPopularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
Pierre Cardin - Kurtka
Pierre Cardin - Kurtka

699.90 zł

249.90 zł

W drugiej połowie XX wieku, Włoch francuskiego pochodzenia - Pierre Cardin stał się znanym i powszechnie podziwianych projektantem, a także rozwinął bardzo udany biznes. Cardin jest znany z intuicji, która uczyniła go liderem wzornictwa. Po założeniu domu mody w 1950 roku rozszerzył swoje działania projektowe daleko poza modę, aby objąć wszystkie aspekty współczesnego życia. Od 2000 roku, dzięki licencjom, look Pierre Cardin dostępny jest w 140 krajach na całym świecie.

Marka Pierre Cardin znana jest przede wszystkim z projektów dla mężczyzn. To różnego rodzaju autorskie wariacje na temat garnituru, jak np. takie bez kołnierzyków, mankietów i klap, które stały się uniformem Beatlesów. To również współczesne skórzane kurtki i look, w którym koszula została wyparta przez golf. Cardin od lat 60. fascynuje się kosmosem i określa swój styl jako wybiegający w przyszłość.

To marka dla mężczyzn, którzy chcą być eleganccy i zależy im na ubraniach z najwyższej półki. To nie tylko świetny design, ale również świetna jakość wykonania i dobrze dobrane materiały. Pierre Cardin to udane propozycje do biura, na przyjęcia, biznesowe lunche i wieczorne spotkania ze znajomymi w klubie. To doskonale skrojone marynarki i spodnie oraz doskonałe koszule, ale marka nie zapomina również o akcesoriach i dodatkach. W jej kolekcjach znajdziemy również buty, portfele, czy skarpetki. To moda zarówno dla panów, którzy szukają klasycznej odzieży, jak i tych preferujących styl casualowy, czy sportową elegancję.