Review

Liczba produktów: 1
Sortuj odPopularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
Review - Kurtka
Review - Kurtka

559.99 zł

224.99 zł

Review Never Established to marka skierowana do nonkonformistów. Jej początki związane są z naszym zachodnim sąsiadem. Obecnie marka coraz lepiej radzi sobie na innych europejskich rynkach, także w Polsce zyskała spore grono sympatyków.  Review Never Established to moda dla ludzi, którzy nie lubią sztywnych zasadach, ponad wszystko cenią sobie nonszalancje i spontaniczność. Jeśli lubisz się bawić i nie przejmujesz się  konwenansami to jest to z pewnością propozycja dla Ciebie. Te ubrania są jak słoneczny, wakacyjny dzień z przyjaciółmi , pełny kolorów i fantazji. Będą idealne na rock&roll-owe festiwale albo letni wypad ze znajomymi  do jednego z europejskich miast.

W najnowszej kolekcji znajdują się propozycje zarówno dla kobiet, jaki i dla mężczyzn. Wybór jest ogromny, dlatego każdy spragniony miejskiego szyku znajdzie coś dla siebie. W ofercie dla Pań na uwagę zasługują delikatne koszule wykonane ze zwiewnych materiałów, dopasowane bluzki podkreślą sportową sylwetkę, a kraciaste koszule nadadzą vintydżowego charakteru każdej stylizacji.  Punkową drapieżność mają w sobie poprzecierane jeansy, a w dzwonach można odnaleźć klimat hippisowskich czasów. W ofercie także sportowe bluzy, długie spódnice, czarne, skórzane kurtki idealne na koncert lub w połączeniu z delikatną, tiulową sukienką. Na uwagę zasługując cieniowane jeansowe kurteczki, oraz nawiązujące do wojskowego looku parki.

Review nie zapomniało również o męskiej klienteli: sportowe kurtki i pikowane kamizelki, odważne i ciekawie skrojone płaszcze, skórzane ramoneski, dopasowane jeansy, kraciaste koszule, bluzy z nadrukami przedstawiającymi dobrą zabawę i miejsca do tego stworzone. Warto zwrócić uwagę na futurystyczne kroje niektórych bluz i projekty dresowych spodni z obniżonym krokiem,  takich mężczyzn jeszcze nie widzieliśmy. Są to z pewnością szalone propozycje. Review to również szeroki wybór dodatków: czapki, szaliki, chusty, paski, obuwie, bielizna.