Simple

1 wyników
Sortuj odPopularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
Simple - Sukienka
Simple - Sukienka

499.90 zł

239.90 zł

Moda dla przebojowych, pewnych siebie kobiet!

Marka Simple Creative Products istnieje na rynku od 1993 roku i specjalizuje się w projektowaniu ekskluzywnej odzieży dla kobiet, a także dodatków do niej oraz obuwia.

Kolekcje Simple to propozycja dla pań, które lubią łączyć elegancję z funkcjonalnością, gdyż właśnie te dwie cechy najlepiej opisują ich osobowość. Asortyment sygnowany tą marką został tak przygotowany, aby każda z klientek mogła bez trudu skompletować swoją własną i niepowtarzalną stylizację na każdą okazję. Stąd też, obok oryginalnych spódnic ołówkowych wykończonych falbaną, czy też eleganckich materiałowych gładkich spodni czy dobrze dopasowanego żakietu, znajdziemy też asymetryczne topy, kobiece body, które idealnie nadają się do stworzenia niebanalnej codziennej kreacji. 

Simple Creative Products nie zapomniało też o kobietach aktywnych. Dla nich przygotowało m.in. melanżowe spodnie o luźnym kroju i fasonie, nie pozbawione jednak nutki elegancji, o czym świadczy chociażby stonowany kolor. Miłośniczki wyróżniania się w tłumie też znajdą tu coś dla siebie. Przykładem może być chociażby neonowy płaszczyk.

Na uwagę zwraca bogactwo kolorów. Simple oferuje bowiem zarówno stonowane, uniwersalne barwy jak czerń, biel, ale z ogromną ochotą sięga też po bardziej krzykliwe kolory jak neony, czerwienie, fiolety czy tak bardzo lubiane przez panie szarości.

Simple Creative Products pozwala skompletować całą wierzchnią garderobę. Dlatego, obok odzieży oraz obuwia, znajdziemy w jej kolekcjach szeroki wybór skórzanych pasków, oryginalnej biżuterii czy wygodnych, stylowych torebek na każdą okazję.