• Akcesoria
      • Portfele

Solier

Liczba wybranych produktów: 1

Solier to marka produkująca męskie torby, aktówki i akcesoria: paski i portfele, dostosowane do potrzeb nowoczesnego mężczyzny. Produkty są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy cenią dobry design, wysoką jakość i akcesoria odpowiadające najnowszym trendom.

marka Solier
Od popularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
-29%
Solier - Portfel skórzany
Solier - Portfel skórzany
56.99 zł
79.99 zł
Najniższa cena z 30 dni:* 59.99 zł

Stylowe torby oraz akcesoria skórzane Solier to synonim funkcjonalności na najwyższym poziomie. Marka istnieje od 2011 roku i coraz odważniej eksploruje rynki europejskie, dając użytkownikom dokładnie to, czego poszukują.

Projekty firmy Solier dedykowane są nowoczesnym, praktycznym mężczyznom, którzy coraz większą wagę przykładają do swojej prezencji. Produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, co gwarantuje ich trwałość. Nowoczesny design oraz uniwersalna kolorystyka sprawiają, że stawiając na wyroby Solier, łatwo wyróżnić się z tłumu.

Producent stawia także na funkcjonalność wyposażając wnętrze każdego produktu w praktyczne kieszenie, które pomieszczą zarówno niezbędne dokumenty, jak i ważne dla mężczyzny narzędzia pracy; solidne zapięcia czy regulowane paski, dzięki którym wzrasta komfort użytkowania.

Solier przykłada wagę do tego, jak prezentują się ich wyroby. Stąd też każdy projekt to połączenie najmodniejszych krojów oraz tak poszukiwanej i docenianej przez mężczyzn elegancji. Perfekcyjne wykończenie, modne przeszycia oraz przemyślany projekt, to niezawodny przepis na sukces, który sprawia, że marka zyskuje fanów zarówno wśród starszego, jak i młodszego pokolenia.

Wszystkie wyroby Solier są nie tylko projektowane, ale również produkowane w Polsce.

W naszej ofercie znajdują się: pakowne torby z krótkimi praktycznymi uchwytami i dopinanym regulowanym paskiem, stylowe listonoszki dla aktywnych, eleganckie, wygodne i pojemne portfele oraz skórzane paski – gładkie do biura oraz z modnymi aplikacjami do stylizacji na każdą okazję.